Rozwód Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego jest już przesądzony. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że aktorka złożyła pozew rozwodowy i czeka na wyznaczenie terminu pierwszej rozprawy. Wydawało się, że byłym partnerom uda się dogadać w kwestii opieki nad synkiem. Teraz jednak na jaw wychodzą nowe fakty - jeden z dzienników poinformował, że Antoni Królikowski będzie walczył o częstsze spotkania z dzieckiem. Niedawno odbił się od drzwi wejściowych pod blokiem Joanny Opozdy, gdy ta wypoczywała z synkiem poza miastem.

Reklama

Joanna Opozda i Antoni Królikowski stoczą przed sądem bój o opiekę nad dzieckiem?

Joanna Opozda i Antoni Królikowski kilka miesięcy temu podjęli decyzję o rozstaniu i choć małżonkowie nie komentują sprawy wprost, z ich wypowiedzi można wnioskować, że atmosfera między nimi nie należy do najlepszej. Jakiś czas temu Joanna Opozda złożyła pozew o rozwód i jak wówczas donosiły media, nie chciała orzeczenia o winie męża. Wydawało się, że byli partnerzy dla dobra dziecka starają się utrzymywać kontakty i dogadywać się w kwestii podziału opieki. Niedawno jednak Antoni Królikowski pojawił się pod blokiem Joanny Opozdy, jednak nie udało mu się wejść do środka. W tym czasie mały Vini był z mamą za miastem. Aktorka przyznała wówczas, że nie spodziewała się wizyty byłego partnera, dlatego zdecydowała się na krótki urlop.

Po tym wydarzeniu, w mediach pojawiła się informacja, jakoby Królikowski zdecydował się na walkę o syna i częstsze spotkania z nim.

- Antek chce się widywać z synem częściej, a nie może się porozumieć z Joanną co do terminów i godzin odwiedzin - poinformowała bliska osoba z otoczenia Antka Królikowskiego w rozmowie z serwisem se.pl

Zobacz także: Joanna Opozda o koszmarze w "Dzień Matki": "To co zrobiłeś jest NIELEGALNE"!

Mimo nieporozumienia Antoni Królikowski spotkał się z synem, zaraz po powrocie Joanny Opozdy do Warszawy. Aktor z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka zdecydował się na zakup kolejnych prezentów dla Vincenta, który jest rozpieszczany zarówno przez mamę, jak i tatę. Chłopiec dostał dużego, pluszowego króliczka.

Zobacz także
VIPHOTO/East News

Zobacz także: Joanna Opozda pierwszy raz świętuje Dzień Matki: "Po naszych przejściach to najpiękniejszy prezent"

Reklama

Życiowe zawirowania spowodowały, że Joanna Opozda na jakiś czas wycofała się z mediów. Teraz jednak zdecydowała się na powrót, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiają się urocze zdjęcia oraz nagrania z synkiem w roli głównej.

Instagram @asiaopozda
Reklama
Reklama
Reklama