Party Stories
ONS
Newsy

Wielka kariara Joanny Moro w Rosji to ściema

Nie jest tam wielką gwiazdą

Joanna Moro jest obecnie jedną z najgorętszych gwiazd telewizji. Wszystko za sprawą serialu "Anna German", który okazała się hitem wiosennej ramówki TVP. Tytułowa rola w produkcji otworzyła aktorce wiele nowych możliwości rozwoju kariery w Polsce, jaki i w Rosji, gdzie również jest bardzo lubiana przez publiczność.

Ostatnio Moro gościła na kanapach "Dzień Dobry TVN". W rozmowie zdradziła, że nigdy do końca nie chciała być gwiazdą, a o tym, że ma na to zadatki, przekonała się dopiero w trakcie emisji "Anny German", gdy spotkała się z ogromną życzliwością widzów.

- Nie mam parcia na szkło. Chciałam być kwiaciarką w dzieciństwie i prawniczką. Ale stawanie na stołku, śpiewanie przed gośćmi, kółka teatralne zawsze mi towarzyszyły. To było gdzieś obok, ale nie stawiałam tego na piedestał. Podobało mi się to, było moim hobby.


Odkąd Moro odniosła olbrzymi sukces w mediach w stosunku do niej pojawiła się olbrzymia fala krytyki i zazdrości o tak ekspresową karierę. Niektórzy twierdzą nawet, że Joanna "stanie się aktorką jednej roli". Na szczęście sama zainteresowana odcina się od całego zamieszania wokół jej osoby.

- Do mnie takie słuchy nie dochodzą. Nie wiem, czy ja sama do tego nie dopuszczam. Ja dokładnie wiem, jaka ja jestem i moja rodzina i moi najbliżsi wiedzą jaka ja jestem. Chwała Bogu, bo nie mam dzisiaj 16, tylko 28 lat i jestem ukształtowanym człowiekiem. Jestem ponad tym.


Aktorka skomentowała również doniesienia na temat jej wielkiej kariery w Rosji:

- Nie jestem tam wielką gwiazdą. Ja po prostu gram. Tam jest dużo produkcji, tam się dużo dzieje. Tam są po prostu osoby lubiane. Mam ciekawe, propozycje, które często się zmieniają.

 

Myślicie, że Joanna Moro stanie się gwiazdą z prawdziwego zdarzenia. Naszym zdaniem ma na to zadatki, jednak chyba musi się bardziej otworzyć na świat i bardziej wierzyć w siebie. Zobacz: Gwiazda serialu "Anna German": Rodzice mówili, że nic mi się nie uda

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna Moro nie miała wsparcia w rodzicach
ONS
Newsy
Joanna Moro wyjeżdża z Polski: Zdecydowały względy osobite
Koniec z karierą "Anny German"?

Joanna Moro po tytułowej roli w serialu "Anna German" z miejsca stała się jednym z najbardziej gorących nazwisk w show-biznesie. Nieznana dotąd nikomu aktorka przyciągnęła przed ekrany telewizorów wielomilionową publiczność i wróży się jej wielką karierę. Choć nie wszyscy podzielają te zachwyty. Przypomnijmy: "Moro zostanie aktorką jednej roli" Wszystko jednak wskazuje na to, że Wiesław Kot tym razem nie miał intuicji. Jak donosi magazyn "Show", Joanna Moro zagra wkrótce w wysokobudżetowym, ośmioodcinkowym serialu historycznym pod roboczym tytułem "Talianka", który będzie realizowany w Rosji dla tamtejszej telewizji. Moro spędzi tam kilka miesięcy, ale decyzja nie była łatwa, bo w tym samym czasie aktorka dostała propozycję głównej roli również w polskiej produkcji. Wybrała Rosję.   Obie propozycje, które niedawno otrzymałam, są niezwykle interesujące. Tym bardziej podjęcie decyzji, co wybrać, było dla mnie trudne. Długo biłam się z myślami, czy zdecydować się na główną rolę w Polsce czy w Rosji. Zdecydowały względy osobiste - wyznała w rozmowie z "Show". W "Taliance" polskiej aktorce partnerować będą wielkie gwiazdy rosyjskiego kina, m.in. Jekatierina Gusiewa i Andriej Mierzlikin. Sama rola też będzie dla Moro czymś nowym, bo w serialu zagra... Włoszkę.   Teraz zagram typową Włoszkę. Impulsywną i stanowczą. Bardzo się cieszę, bo to dla mnie nowe, ciekawe wyzwanie - dodała. Rosyjski rynek filmowy i telewizyjny jest ogromny, a gaża Moro z pewnością będzie dużo wyższa niż te, na które mogła liczyć w Polsce. Dobrze wybrała? Będzie gwiazdą w Rosji? Zobacz też Joannę Moro i inne gwiazdy na Wielkiej Maturze Polaków:

Joanna Moro zagra tancerkę
ONS
Newsy
Moro opowiedziała o swojej karierze w Rosji
Jest tam gwiazdą?

Joanna Moro po sukcesie serialu "Anna German" nie mogła opędzić się od propozycji zawodowych, zarówno w kraju, jak i za granicą. Ostatecznie aktorka wybrała karierę w Rosji, gdzie zagra niebawem w dużej produkcji. Przypomnijmy: Joanna Moro wyjeżdża z Polski Moro zagra jedną z głównych ról w serialu "Talianka" i jak sama przyznaje, będzie to dla niej kolejne artystyczne wyzwanie i historia równie pasjonująca, jak ta o legendarnej German. Okazuje się, że i tym razem aktorka wcieli się w rolę artystki scenicznej. Jakiej?   Zagram tancerkę, baletnicę pochodzenia włoskiego. Bardzo się cieszę, bo marzyłam kiedyś o śpiewaniu i zagrałam piosenkarkę. Marzyłam o tańcu i zagram tancerkę. Nie oszukujmy się, nie jestem ani wybitnym piosenkarzem, ani wybitnym tancerzem, ale bardzo to kocham. W związku z tym bardzo cieszę się, że mogę tego chociaż troszeczkę dotknąć - zdradziła w rozmowie z SE24.tv Zdjęcia do produkcji potrwają aż 3 miesiące i będą realizowane w Rosji, więc Joannę czeka prawdopodobnie rozłąka z dziećmi i mężem. Gwiazda wciąż zastanawia się, jak zaplanować wyjazd:   Zobaczymy jeszcze co zrobimy, żeby było dobrze wszystkim. To się zawsze wszystko zmienia. Ja nigdy nie planuję na zapas - dodała. Kariera Moro nabiera tempa i to w dodatku poza granicami naszego kraju. Myślicie, że będzie gwiazdą u naszych wschodnich sąsiadów? Zobacz też Joannę Moro i inne gwiazdy na konferencji prasowej festiwalu Opole 2013:

Joanna Moro na planie w Rosji
Facebook
Newsy
Joanna Moro wyjechała z Polski. Tak pracuje na sukces w Rosji
Docenią ją na wschodzie Europy?

Joanna Moro po tytułowej roli w serialu o Annie German z dnia na dzień stała się jedną z największych gwiazd w Polsce. Doskonałą passę aktorki przerwał kuriozalny występ w Opolu i jej kariera stanęła pod znakiem zapytania. Przypomnijmy: Płyta Joanny Moro to niewypał! Koniec kariery? Nieco lepiej wiedzie się jej w Rosji, gdzie obecnie przebywa Moro. Aktorka jest na planie dużego serialu "Talianka", gdzie gra jedną z głównych ról - Joanna zagra w nim tancerkę, baletnicę włoskiego pochodzenia. Kilka tygodni temu pojawiły się spekulacje, że produkcja serialu nie dojdzie do skutku, ale okazało się, że to tylko plotki. Moro na swoim Facebooku opublikowała dwa zdjęcia z planu zdjęciowego, choć nie pokazała się na nich w swojej serialowej charakteryzacji. Zobaczcie zdjęcia Moro z Rosji. Będzie tam większą gwiazdą niż w Polsce?   Zobacz też Joannę Moro odsłaniającą gwiazdę Anny German w Opolu:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner