Joanna Moro nie miała wsparcia w rodzicach
ONS

Gwiazda serialu "Anna German": Rodzice mówili, że nic mi się nie uda

Joanna Moro nie miała wsparcia w rodzicach
ONS

Biograficzny serial "Anna German" od kilku tygodni jest jedną z najchętniej oglądanych pozycji z wiosennych ramówek stacji telewizyjnych. W tytułową rolę wcieliła się piękna i utalentowana, jednak mało znana Joanna Moro. Wcielając się w postać legendarnej wokalistki zdobyła serca publiczności i ma szansę stać się jedną z najpopularniejszych aktorek w tym roku.

W najnowszym numerze dwutygodnika "Grazia" ukazał się pierwszy wywiad z Joanną. W szczerej rozmowie opowiedziała, jak walczyła o swoje marzenia, aby zostać aktorką. Moro w rodzinnym domu nie miała wsparcia ze strony bliskich, gdy oznajmiła, że chce zdawać do szkoły teatralnej.

- Tato zawsze potrafił mi dokopać: tu nie tak, tam nie tak, tamto źle, a po co to robisz, przecież i tak ci się nie uda, nie wygrasz, nie jesteś najlepsza. Ale mama, nawet jak mnie krytykowała, była sprawiedliwa. Jak chciałam śpiewać i nagrać piosenkę, dała mi na to pieniądze. Dała mi też wolność wyboru: "chcesz jechać do Polski do szkoły teatralnej, to jedź" - wyznała Moro.


Po przeprowadzce z Wilna do Polski aktorka przeżywała trudne chwile w swoim życiu. Nie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, a także doskwierał jej brak znajomych. Gdy dzwoniła do domu, aby się wygadać i opowiedzieć o problemach, które ją dręczą, również nie mogła liczyć na ciepłe słowa:

- Co dzień wieczorem dzwoniłam z płaczem: "mamo, nie dam rady, nie dam rady". Mama na to: "no dobrze, to pakuj walizki i wracaj do domu". Dla mnie to było jak lodowaty prysznic. Wracać?! Nie to spodziewałam się usłyszeć, przecież ja nie chcę wracać! Zaciskałam zęby i myślałam sobie: "skoro zaszłam już tak daleko, to muszę wytrzymać".


Na szczęście Joanna Moro okazała się silną osobą i dopięła swego. Skończyła studia i została aktorką. Teraz dzięki roli w hitowym serialu ma szansę stać się prawdziwą gwiazdą.

All-ONS_1436789-Joanna_Moro.jpg

Więcej na temat Joanna Moro Anna German
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40