Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

Wielki, ŚWIATOWY sukces Joanny Kulig! Ta sztuka nie udała się dawno żadnej polskiej gwieździe!

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

 

Joanna Kulig znalazła się na okładce "Elle"! I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że jest to francuska wersja magazynu, czyli jedna z najpopularniejszych na świecie! "Nowa sensacja kina" - tak brzmi nagłówek zapowiadający materiał z polska aktorką. Zobaczcie!

 

Joanna Kulig ma teraz naprawdę dobry okres w życiu. Film z jej udziałem "Zimna wojna" (premiera we Francji 24 października) podbił festiwal w Cannes, mówi się, że ma szansę na Oscara! Co więcej, sama Kulig również typowana jest wśród aktorek, które mogą otrzymać nominacje. Ponadto - aktorka wraz z francuską influencerką Jeanne Damas reklamuje nową kolekcję marki Reserved. Niedawno zaś dowiedzieliśmy się, że Joanna zagrała w nowym serialu produkcji Amazon pod tytułem "Hanna" obok takich gwiazd jak Saoirse Ronan i Cate Blanchett. W Polsce widzowie wciąż mogą podziwiać ją w "O mnie się nie martw", a wcześniej "Pułapce", ale także nowym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". 

 

Sukcesy zawodowe idą w parze z sukcesami prywatnymi. Joanna Kulig jest bowiem w ciąży! Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się jej pierwsze dziecko:

 

Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym” - mówiła jeszcze niedawno w wywiadach.

 

A jak prezentuje się na okładce francuskiego Elle? Joanna ubrana jest w małą czarną od francuskiego projektanta Rolanda Moureta. Pozuje na jasnym tle. Okładka jest minimalistyczna, ale bardzo wytworna. 

 

Brawo! 

 

Zobacz: Joanna Kulig pierwszy raz pokazała CIĄŻOWY brzuch! Zobacz jej zdjęcia z Nowego Jorku

 

Joanna Kulig na okładce francuskiego ELLE

 

Joanna Kulig na premierze Zimnej wojny
East News

Ciężarna Joanna Kulig w Nowym Jorku
Instagram

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43