Kampania Reserved

Joanna Kulig zachwyca głosem w trzeciej odsłonie kampanii Reserved "I Can Boogie"!

Kampania Reserved

Trzeci rozdział „I Can Boogie” jest ostatnim filmem jesiennej kampanii Reserved w reżyserii Gordona von Steinera. „Rendez-vous” zwalnia tempo, by zostawić miejsce dla zupełnie nowej interpretacji tytułowego przeboju. W tej odsłonie w bardzo zmysłowy sposób, cover „Yes Sir, I can Boogie” śpiewa jedna z gwiazd kampanii - Joanna Kulig. Towarzyszy jej fortepian w jazzowej aranżacji oraz francuska „it-girl” Jeanne Damas. Efekt? Wow!

 

Joanna Kulig zaśpiewała w finałowej odsłonie kampanii Reserved!

 

Rozdział zatytułowany „Rendez-vous” stanowi zbiór wrażeń między snem, a jawą. Ukazuje relację bohaterek w tańcu, przypominającym przedwojenne tango. "I Can Boogie" - w  niespiesznym, nastrojowym wykonaniu Joanny Kulig towarzyszy grze spojrzeń, gestów i niedomówień, jaka rozgrywa się między bohaterkami. Która z nich prowadzi, a która jest prowadzona? Współczesna kobieta może wybrać swoją rolę i w tańcu, i w życiu. W filmie Jeanne i Joanna zostają celowo skontrastowane - jedna nosi czarną kopertową sukienkę, druga - obszerną koszulę, jakby wyjętą z męskiej szafy. 

 

Zobacz też: Kolejny sukces Polki! Joanna Kulig zachwyca w najnowszej kampanii Reserved!

 

Wszystko rozgrywa się w scenerii eleganckiego klubu muzycznego i zapowiada w Reserved nową kapsułową kolekcję Premium.  Czerń i biel, sporo zapożyczeń z męskiej szafy i ponadczasowa klasyka. Kolekcja Premium skupiona jest na jakości – projektanci postawili na szlachetne materiały jak wełna z merynosów, kaszmir, bawełnę organiczną oraz bawełnę Pima. A to wszystko do kupienia już niedługo na stronie Reserved.

 

Zobaczcie ostatnią odsłonę kampanii! Całe wykonanie Joanny Kulig do obejrzenia TUTAJ.

 

Polecamy: Jest już druga odsłona najnowszej kampanii Reserved z Joanną Kulig i Jeanne Damas!

Joannie Kulig towarzyszyła Jeanne Damas

Kampania Reserved

Druga odsłona kampanii nagrana została w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej

Joanna Kulig, kampania Reserved

Więcej na temat Joanna Kulig Reserved
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41