75. Festiwal Filmowy w Cannes otwiera wielkie święto kina. Podczas ceremonii na czerwonym dywanie obok największych gwiazd kina pojawiła się też polska aktorka. Joanna Kulig podczas tegorocznego festiwalu jest członkinią jury, a na czerwonym dywanie chętnie pozowała razem z innymi aktorami. Zobaczcie, jak Joanna Kulig prezentowała się na czerwonym dywanie. Kto jeszcze pojawił się w Cannes?

Reklama

Joanna Kulig, Eva Longoria i Julianne Moore zadały szyku na otwarciu 75. Festiwalu Filmowego w Cannes

Podczas ceremonii otwarcia 75. Festiwalu Filmowego w Cannes gwiazdy tradycyjnie pozowały na czerwonym dywanie. Zjawiskowymi kreacjami zachwyciły m.in Eva Longoria i Julianne Moore, które postawiły na ponadczasową czerń, a suknie uzupełniły imponującą biżuterią. Podczas ceremonii otwarcia pierwszą nagrodę 75. Festiwalu Filmowego w Cannes odebrał Forest Whitaker, który otrzymał honorową Złotą Palmę za całokształt twórczości.

East News/ SplashNews.com

Na czerwonym dywanie wśród gwiazd, które zachwycały swoimi kreacjami pojawiła się Joanna Kulig, która już od kilku lat kontynuuje karierę w Hollywood. Joanna Kulig została członkinią jury sekcji "Un Certain Regard" podczas 75. festiwalu w Cannes i nie ukrywa, że jest duma z tego wyróżniania. Aktorka, która od czasu ogromnego sukcesu filmu "Zimna wojna" wykorzystała przepustkę do światowego kina, na czerwonym dywanie pojawiła się w czarnej aksamitnej kreacji.

East News/ SplashNews.com/ Niviere David/ABACAPRESS.COM

Zobacz także: Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała synka. Jaś ma już prawie dwa lata!

Joanna Kulig ostatnio pochwaliła się zdjęciami z największymi gwiazdami Hollywood. Polska aktorka zagrała jedną z głównych ról w komedii romantycznej „She Came to Me”, w której wystąpią też m.in Anne Hathaway, Matthew Broderick, Nicole Kidman, Marisa Tomei czy Stev Carell.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama