Joanna Kulig w Cannes
East News

Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała synka. Jaś ma już prawie dwa lata!

Joanna Kulig w Cannes
East News

Joanna Kulig pokazała zdjęcie z synkiem na Instastories. To duże zaskoczenie, bo aktorka przez 2 lata - od narodzin Janka - unikała publikowania takich fotek.  Powód? Joanna Kulig bardzo chroni swoją prywatność. Teraz to się zmieniło i po raz pierwszy pokazała chłopca. Tylko spójrzcie, jak wyrósł!

Jak wygląda synek Joanny Kulig?

Joanna Kulig została mamą w lutym 2019 roku . Syn aktorki przyszedł na świat w Stanach Zjednoczonych, gdzie gwiazda, będąc w ostatnich miesiącach ciąży promowała nominowany do Oscara film "Zimna Wojna". Do tej pory w mediach społecznościowych nie mogliśmy zobaczyć zdjęć aktorki z synkiem. Na swoim Instagramie Kulig publikuje materiały dotyczące kariery zawodowej. A jest ich sporo! Aktorka uczestniczy w kolejnych produkcjach filmowych w Polsce i za granicą.

Tym razem jednak Joanna Kulig zrobiła wyjątek i na Instastories opublikowała zdjęcie z zakupów, na których towarzyszył jej syn Jan. Na zdjęciu widać, że chłopiec ma śliczne blond włosy, które odziedziczył po swojej mamie. 

Tylko spójrzcie na urocze zdjęcie Joanny Kulig z synkiem! Chłopiec jest już naprawdę duży... Wrażenie zrobiła tez na nas 38-letnia Joanna Kulig, która wygląda jak nastolatka!

Zobacz także:  Joanna Kulig pokazała pierwsze zdjęcie po porodzie! "Nowy człowiek przybył na ziemię"

Joanna Kulig pokazała syna
Instagram

Joanna Kulig jest pracującą mamą. Po narodzinach synka aktorka bierze udział w kolejnych produkcjach w Polsce i na świecie. Doskonale udaje jej się pogodzić karierę z macierzyństwem. 

Joanna Kulig na rozdaniu Orłów 2019
East News

Gwiazda zagrała jedną z głównych ról w serialu Netflixa "The Eddy".

 

 

Więcej na temat Joanna Kulig
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27