Córka Joanny Krupy rośnie jak na drożdżach. Asha skończyła właśnie 6. miesięcy, Joanna cieszy się ze wszystkich sukcesów córeczki. Tym razem udokumentowała pierwsze posiłki dziecka. Na pozór radosne i urocze nagranie nie spodobało się jednak wszystkim. Internauci zarzucili modelce, że sposób, w który karmi córkę jest niehigieniczny oraz nie zdrowy dla malucha. Czy ich ocena nie jest za ostra?

Reklama

Zobacz także: Urocze nagranie z córką Joanny Krupy podbija sieć! Ale to mąż w tle skradł całe show

Planujesz zmienić sposób karmienia swojej pociechy? Wykorzystaj oferowany przez Auchan Direct kod rabatowy i zrób zapas słoiczków z pożywieniem dla malucha!

Joanna Krupa skrytykowana za sposób karmienia córki

Nie wszystkie decyzje odnośnie wychowania małej Ashy podobają się internautom. Kiedy Joanna Krupa poinformowała, że wprowadza 4 miesięcznej córeczce dietę wegetariańską w sieci zawrzało. Modelka zdecydowała, że nie będzie podawała jej mięsa, tym samym od najmłodszych lat kształtując jej wrażliwość na dobro zwierząt. Podkreśliła jednak, że Asha w przyszłości sama będzie mogła zdecydować, czy będzie chciała kontynuować taką dietę.

Dziś Asha ma już 6 miesięcy a Joanna dba o to, aby jej posiłki były różnorodne. Postanowiła podzielić się z fanami uroczym nagraniem z karmienia dziewczynki:

Zobacz także

Wszystkiego najlepszego z okazji 6 miesięcy, mój aniołku! Pierwszy posiłek okazał się sukcesem! Nie jestem pewna, kto był tym bardziej podekscytowany - napisała nawiązując do męża krzątającego się na drugim planie

Sposób karmienia małej Ashy przez znaną mamę nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Internauci zarzucili Joannie, że robi to w sposób niehigieniczny, ponieważ nie powinna używać łyżeczki, którą karmi malucha:

- To bardzo niehigieniczne, jak mama oblizuje łyżeczkę,
- Absolutnie się zgadzam. Chodzi o próchnicę, małe dzieci nie mają tego typu bakterii w buzi, a w ten sposób mama przekazuje je dziecku i może zrobić wielką krzywdę.

Komentarze oburzonych internautów wywołały dyskusję. Znalazło się również wiele osób, które broniły Joanny i nie widziały niczego złego w sposobie karmienia córki. Czy krytyka jaka spadła na Joannę była w tym wypadku zasłużona?

Zobacz także: Tak świętowali swoje urodziny Joanna Krupa i jej mąż! Stylizacja ich córeczki skradnie wasze serca!

Joanna Krupa pokazała jak karmi córeczkę. Niektórych oburzył jej sposób. Czy ta krytyka jest słuszna?

Joanna Krupa odkąd została mamą często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa w sieci. Publikuje również wiele nagrań z małą Ashą. To nie pierwszy raz, kiedy internauci nie zgadzają się z jej metodami. Modelka będąc aktywna w sieci liczy się z licznymi komentarzami.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama