Joanna Krupa z córką w białej sukience
Instagram

Tak świętowali swoje urodziny Joanna Krupa i jej mąż! Stylizacja ich córeczki skradnie wasze serca!

Joanna Krupa z córką w białej sukience
Instagram

Joanna Krupa i jej mąż Douglas Nunes obchodzą urodziny tego samego dnia! Para miała swoje święto w czwartek 23 kwietnia. Na Instagramie modelki pojawiły się zdjęcia z tej wyjątkowej chwili, bowiem po raz pierwszy para mogła celebrować ten dzień razem z córeczką. Co prawda, w obecnych okolicznościach, małżeństwo nie mogło zorganizować hucznej imprezy, jednak dla Joanny nie było to najważniejsze! Przy okazji stylizacja uroczej Ashy z pewnością skradnie wasze serca! Zobaczcie! 

Zobacz także: Córeczka Joanny Krupy to oczko w głowie... tatusia! Modelka podzieliła się z internautami wyjątkową chwilą

Joanna Krupa i jej mąż świętowali urodziny w szczególny sposób

Joanna Krupa w czwartek 23 kwietnia skończyła 41 lat! Co więcej, jej mąż również obchodzi urodziny tego samego dnia, dlatego para może zorganizować wspólne świętowanie. Jednak w tym roku urodziny małżeństwa wyglądają inaczej niż dotychczas z dwóch powodów. Po pierwsze epidemia koronawirusa spowodowała, że organizacja imprez w wielu miejscach na świecie jest teraz niemożliwa. Po drugie, para spędziła ten wyjątkowy dzień po raz pierwszy ze swoją córeczką, Ashą-Leigh!

Modelka zamieściła urocze zdjęcia na swoim Instagramie i dołączyła do nich wzruszający opis. 

Nasza trójka 💗 To słodko-gorzkie uczucie wiedząc, jak wiele może się zmienić w ciągu roku, ale sprawia, że jesteśmy jeszcze bardziej wdzięczni za to co mamy i naprawdę pielęgnujemy te rzeczy całym swoim sercem - napisała Joanna Krupa pod fotografiami. 

Na zdjęciach dodanych przez Joannę możemy zobaczyć, że mała Asha została wystylizowana jak mała księżniczka. Urocza spineczka we włosach, śliczna biała sukieneczka w czarne kropeczki i buciki z kokardami sprawiły, że nie da się oderwać wzroku od dziewczynki. Najważniejsze jednak jest to, że cała trójka mogła spędzić ten dzień razem, a imprezę będzie można nadrobić, kiedy tylko wszystko wróci na normalne tory. 

Jeszcze raz Joannie i Douglasowi składamy najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Zobaczcie jak wyglądała cała trójka w ten dzień! 

Joanna Krupa z córką w białej sukience
Instagram

Joanna Krupa od listopada 2019 roku jest szczęśliwą mamą! Zdjęcia, na których pojawia się urocza Asha - Leigh, zawsze kradną serca internautów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 5 months my 👼. You give me love I never knew existed.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58