Joanna Krupa w żółtej sukience we wzorki

Joanna Krupa jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda ogłosiła radosną nowinę w Dniu Matki, pokazując pozytywny test ciążowy i nie kryjąc swojej radości. Od tego momentu chętnie opowiada o swoim stanie, pokazuje nagrania z badań USG, a także chwali się rosnącym brzuszkiem. Modelka jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i widać wyraźnie, że poród zbliża się wielkimi krokami. To jednak nie przeszkadza jej być aktywną - Joanna Krupa jeszcze do niedawna pokazywała nagrania z siłowni, pracuje na planie kolejnej edycji  "Top Model", a także cały czas spotyka się z przyjaciółmi. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi na wyjściu do restauracji z mamą, Marcinem Tyszką, Piotrem Kraśko i Karoliną Ferenstein-Kraśko. Zobaczcie zdjęcia poniżej! 

 

1/4
Joanna Krupa z mamą

Ostatnio Joanna Krupa została przyłapana na spotkaniu z przyjaciółmi, na które wybrała się wraz ze swoją mamą. Modelce najwyraźniej nie przeszkadzają wysokie temperatury i nie zamierza spędzać czasu w domu, tylko wolała wybrać się do restauracji. Z tej okazji modelka wybrała idealną letnią stylizację - wygodną maksi sukienkę w modnym żółtym kolorze i z drobnymi kwiatuszkami. 

 

2/4
Joanna Krupa z Marcinem Tyszką

Przyjaciele musieli ucieszyć się na widok Joanny Krupy, bo Marcin Tyszka od razu złapał za telefon i spotkanie rozpoczął od wspólnego selfie. Przypomnijmy, że to właśnie on ostatnio zdradził, jak modelka radzi sobie na planie "Top Model" w zaawansowanej ciąży. 

Kto zna bajkę Mały Ksiażę
O wężu co połknął słonia? 🐍🐘
... jak widzicie można być super sexy w ciąży ... Baliśmy się jak sobie nasza Kremóweczka poradzi na długich nagraniach ... A tu.... wulkan energii , super humor i kondycja za dwóch... To będzie fantastic edycja,w końcu mamy na planie piątego jurora 👶🏻 - napisał Marcin Tyszka na Instagramie.

3/4
Joanna Krupa z Kraśkami

Na spotkaniu z Joanną Krupą zjawili się także Piotr Kraśko z żoną;. Wiedzieliście, że się przyjaźnią? Gwiazda może pochwalić się sporym gronem znajomych wśród gwiazd. W końcu gdy jest w Polsce, chętnie pojawia się na branżowych imprezach. Ciekawe, czy po porodzie to się zmieni?

4/4
Joanna Krupa z dużym brzuszkiem

Joanna Krupa na razie nie chce zdradzić płci swojego dziecka, choć niedawno fanki uznały, że spodziewa się córeczki, a ona nie zaprzeczyła! 

Będzie dziewczynka ❤️❤️❤️

obstawiam tak samo, że będzie dziewczynka 😊

Będzie córka jak nic 😁😍 - komentowały fanki.

A wy jak myślicie, gwiazda faktycznie spodziewa się narodzin córeczki? 

 

Więcej na temat Joanna Krupa