Joanna Krupa opowiedziała o ciąży
ONS

Krupa z wizytą w TVN. Zdradziła kiedy jej rodzina się powiększy

Joanna Krupa opowiedziała o ciąży
ONS

Joanna Krupa z pewnością nie może narzekać na brak obowiązków. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek pracuje na planie "Top Model" oraz uczestniczy w dużych imprezach na całym świecie. Nadmiar obowiązków sprawił, że gwiazda nie mogła świętować ze swoim mężem pierwszej rocznicy ślubu. Zamiast cieszyć się urokami małżeństwa, podróżowała w tym czasie po Europie. Przypomnijmy: Krupa samotnie spędza rocznicę ślubu. Teraz najważniejsza jest dla niej kariera 

Chociaż Joanna deklaruje, że teraz najważniejsza jest dla niej kariera to podczas składania życzeń noworocznych napisała na swoim Instagramie, że 2014 rok prawdopodobnie przyniesie jej dziecko. Temat macierzyństwa powrócił podczas jej wizyty w studiu "Dzień dobry wakacje". Prowadzący za wszelką cenę chciał się dowiedzieć, kiedy modelka zamierza powiększyć rodzinę - i udało mu się. Krupa nie miała jednak dla niego dobrych wiadomości.

 

Na razie mam sześć piesków w domu, ale już coraz bardziej wiadomo - lata lecą. Mama i tata zawsze się pytają: "No kiedy te dzieci, takiego fajnego masz męża. Już dzieci powinny być niedługo". Myślę, że tak rok, dwa, trzy. Jeszcze nie jestem gotowa. Coraz bardziej nad tym rozmawiamy, bo wiadomo. - lata lecą.

 

Przy okazji Joanna podjęła wyzwanie splasha rzucone przez Dawida Wolińskiego. Zrobiła to w swoim stylu, nominując do zabawy Magdę Gessler i Marcina Tyszkę. 

Zobacz: Krupa nie ma czasu na ciążę. Znalazła na to sposób 

Impreza urodzinowa Joanny Krupy:

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04