Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa tańczy z ciążowym brzuszkiem! Modelka pokazała zabawne wideo...

Joanna Krupa w jasnej sukience

Joanna Krupa niedługo zostanie mamą. Modelka jest już w zaawansowanej ciąży, ale nadal jest bardzo aktywna. Często pokazuje swoje treningi na siłowni i promuje bycie aktywną przez całą ciążę, o ile lekarz nie zaleci inaczej. Ostatnio zdecydowała się opublikować taniec z ciążowym brzuszkiem! To urocze wideo. Sami zobaczcie...

Joanna Krupa tańczy z ciążowym brzuszkiem!

Modelka informację o ciąży przekazała w Dniu Matki, to wtedy w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie pozytywnego testu ciążowego. Od tej pory gwiazda regularnie relacjonuje przebieg ciąży na Instagramie, dzieląc się nawet zdjęciami USG dziecka. Ostatnio Joanna Krupa opublikowała zabawny filmik w mediach społecznościowych, na którym tańczy z odsłoniętym brzuszkiem i bawi się ze swoimi psami. Co zaskakujące gwiazda zaprezentowała się w piżamie i bez makijażu! Pod zdjęciem napisała:

Szalone wyzwanie ciężarnej kobiety. To albo hormony, albo po prostu cieszę się, że mogę być w domu - napisała na Instagramie Joanna Krupa.

Reakcje Internautów na taniec Joanny Krupy z brzuszkiem

Internauci są pod wrażeniem spontaniczności modelki. Do tej pory gwiazda rzadko pozwalała sobie na takie zachowania. Widać, że ciąża bardzo ją zmieniła.

Kocham Twoją naturalność ❤️❤️❤️spontaniczność ❤️energię ❤️

Cudownie wyglądasz nawet bez make up 🤩 piękno nosi się w sobie ❤️

Kocham ❤️🔥 Jedyna gwiazda naturalna która zawsze jest sobą 😘

Podoba Wam się moda na tego typu filmiki? 

 

Joanna Krupa na spacerze

Joanna Krupa z mamą

 

Więcej na temat Joanna Krupa gwiazdy w ciąży
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48