Joanna Krupa w jeansowej kurtce

Niecodzienny rytuał Joanny Krupy w ciąży. Fani są zachwyceni! "Będziesz dobrą mamą"

Joanna Krupa w jeansowej kurtce

Joanna Krupa jest już w zaawansowanej ciąży. Modelka pochwaliła się, że to już 27. tydzień i pokazała, jak spędza niedzielę. Okazuje się, że gwiazda nie tylko robi coś dla siebie, ale również dla swojego nienarodzonego dziecka. Joanna Krupa zdecydowała się na puszczanie muzyki dziecku za pomocą słuchawek przyczepionych do jej brzucha. Ten dosyć niecodzienny widok zaskoczył Internautów. Zdania na temat wpływu muzyki na dziecko w brzuchu są podzielone! Zobaczcie...

Joanna Krupa pokazała, jak relaksuje się w ciąży!

Prowadząca "Top Model" odkąd pochwaliła się na Instagramie zdjęciem testu ciążowego, stale relacjonuje swoją ciążę w mediach społecznościowych. Publikowała już zdjęcia USG dziecka, mówiła o tym, jak czuje się w ciąży, a teraz pokazała, jak w ostatnim czasie spędza niedzielę. Na Instagramie umieściła filmik nagrany przez jej męża, Douglasa Nunesa, na którym zobaczymy gwiazdę, leżącą w łóżku w bieliźnie z telefonem w dłoni. Jednak największe zainteresowanie wzbudzają słuchawki na brzuchu ciężarnej modelki. Gwiazda puszcza dziecku muzykę, aby już na etapie ciąży wspierać jego rozwój. Pod zdjęciem napisała:

Tak wyglądają moje niedziele - czytamy na profilu Joanny Krupy.

Reakcje Internautów na zdjęcie Joanny Krupy z brzuszkiem 

Fani modelki są zachwyceni jej kolejną ciążową relacją i piszą, że wygląda pięknie. Nie mają też wątpliwości, że będzie świetną mamą:

Będziesz wspaniała mamą

Cudownie wyglądasz Kochana 😍😍 ja też lubiłam leżakować z brzuszkiem.. 

Dzieci w brzuszku już słyszą muzykę, pamiętają ja po urodzeniu. 

Pojawiło się też kilka krytycznych głosów od Internautów, którzy oskarżają gwiazdę o ekshibicjonizm w mediach społecznościowych:

Ciągle się zastanawiam czemu ma służyć taki ekshibicjonizm,czy już nie funkcjonuje takie coś co się nazywa intymność . Inni pytają, czy to bezpieczne korzystać z tylu urządzeń w pobliżu brzucha: Nie zaszkodzi to dziecku,👼↔🆘, tyle promieniowania 👽⚡💻

Sądzicie, że Joanna Krupa pochwali się niedługo kolejnymi ciążowymi rytuałami? Przy okazji zwróćcie również uwagę na to, jak nienarodzone dziecko nazywa mąż gwiazdy, Douglas Nunes. Mężczyzna zwraca się do niego "Teletubiś"! Urocze, prawda? 

 

Joanna Krupa bardzo często pokazuje ciążowy brzuszek

Joanna Krupa w 25 tygodniu ciąży
Instagram

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12