Joanna Krupa ochrzciła córkę
Instagram

Trendy wiosna 2020. Joanna Krupa pokazała nową stylizację córki. Ten trend kocha nawet Kinga Rusin!

Joanna Krupa ochrzciła córkę
Instagram

Wielkanocna stylizacja córeczki Joanny Krupy robi wrażenie! Takim elementem garderoby nie pogardziłaby nawet dorosła miłośniczka mody! Modelka doskonale orientuje się w trendach, więc nic dziwnego, że ubranka dziewczynki robią wrażenie. Jak wyglądała Asha-Leigh podczas świąt wielkanocnych?

Zobacz także: Córeczka Joanny Krupy skończyła 5 miesięcy! Z tej okazji modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem swojej pociechy

Wielkanocna stylizacja córki Joanny Krupy

Joanna Krupa pokazała jak spędziła święta wielkanocne. Podobnie jak wielu z nas, nie spotkała się z rodziną z powodu koronawirusa. Szczęśliwa mama zadbała jednak o to, aby mała Asha-Leigh mogła usłyszeć swoich ukochanych rodziców chrzestnych. Joanna połączyła się ze swoją siostrą i jej mężem za pomocą internetu: 

Wesołych Świąt Wielkanocnych!!! Jestem wdzięczna za technologię, która w tym trudnym czasie pozwala nam zobaczyć naszych bliskich. 

Na profilu Joanny pojawiło się sporo nowych zdjęć małej Ashy. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jeansowy kombinezon dziewczynki. Trzeba przyznać, że dorosłej wersji tego wdzianka nie powstydziłaby się żadna miłośniczka mody! Internauci z entuzjazmem zareagowali na nowe zdjęcia córki Joanny Krupy. Asha rośnie jak na drożdżach: 

- Ale strojnisia 😍😍😍😍😍😍 czysta mamuśka 😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️
- Kopia mamy
- Raczej tatuś
- Wygląda całkiem jak jej tatuś. Urocza! 
- Śliczna księżniczka 💋💖❤️

A według Was do kogo jest bardziej podobna? 

Zobacz także: Córeczka Joanny Krupy to oczko w głowie... tatusia! Modelka podzieliła się z internautami wyjątkową chwilą

Joanna Krupa pokazała wielkanocną stylizację swojej pociechy. Mała Asha zaprezentowała się w jeansowym kombinezonie, który wybrała dla niej mama, wygląda przeuroczo. 

Córka Joanny Krupy w jeansowym kombinezonie
Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Dodajmy, że jeansowe kombinezony to prawdziwy hit wiosny 2020. Co ciekawe, w swoich szafach mają je wszystkie polskie gwiazdy, w tym... Kinga Rusin czy Paulina Sykut-Jeżyna!

Kinga Rusin w jeansowym kombinezonie w Dzień Dobry TVN
Instagram/Kinga Rusin

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31