Córeczka Joanny Krupy skończyła już 5 miesięcy! Z tej okazji dumna mama pochwaliła się wyjątkową fotografią swojej pociechy. Asha-Leigh rośnie jak na drożdżach i nie przestaje zachwycać swoim urokiem. Dziewczynka po raz kolejny skradła serca internautów!

Reklama

Zobacz także: Fryzura córeczki Joanny Krupy rozczuliła internautów. Mała Asha to już prawdziwa gwiazda

Asha-Leigh ma już 5 miesięcy. Jej najnowsza fotografia zachwyciła internautów

Narodziny Ashy-Leigh kompletnie odmieniły życie Joanny Krupy. Gwiazda odłożyła wszystkie obowiązki zawodowe, aby móc w pełni poświęcić się macierzyństwu. Modelka spędza każdą chwilę ze swoją córeczką i często dzieli się uroczymi fotografiami swojej pociechy w mediach społecznościowych. Fani Joanny z niecierpliwością czekają, aż pojawi się nowe zdjęcie uroczej Ashy-Leigh. Dziewczynka po prostu skradła serca nas wszystkich.

Tym razem Joanna podzieliła się z internautami, że jej córeczka skończyła już 5 miesięcy! Przez ten czas dziewczynka stała się niemalże małą gwiazdą, bowiem każde nowe zdjęcie dziewczynki jest zasypywane lawiną komplementów. Tak się stało oczywiście i tym razem! Mała Asha-Leigh zapozowała do zdjęcia niczym profesjonalna modelka! Dziewczynka w białym kapelusiku i ślicznym błękitnym ubranku, wygląda po prostu przesłodko! Do tego uroczy uśmiech córeczki Joanny sprawia, że nie można oderwać wzroku od najnowszego zdjęcia, które dodała modelka!

Oczywiście w komentarzach pod postem Joanny pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych fanów.

Zobacz także

- Bardzo podobna do ciebie, cala mama @joannakrupa ♥️♥️????????

- ONA JEST BOSKA!!!! Poprawia mi humor ????????????????????

- ????Cudowna Księżniczka ❤️

- Jejciu jak aniołek ????????????do schrupania ????

- Piękny bobas ???????????????????????? - piszą zachwyceni wielbiciele modelki i jej córeczki.

My także nie potrafimy oderwać wzroku od tego zdjęcia. Uwielbiamy małą Ashę-Leigh i oczywiście życzymy wszystkiego najlepszego z okazji skończenia 5. miesiąca życia!

Asha-Leigh jest dla Joanny całym światem! Modelka często dzieli się zdjęciami z uroczą córeczką.

Instagram/Joanna Krupa

Kilka tygodni temu odbył się chrzest małej Ashy-Leigh. Tak dziewczynka wyglądała w tym szczególnym dniu!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama