Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa pokazała jak karmi córeczkę! Zachowanie małej Ashy-Leigh rozczuliło fanów gwiazdy

Joanna Krupa z córką
Instagram

Joanna Krupa często dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Odkąd gwiazda została mamą, na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia i filmiki z malutką córeczką. Tym razem modelka pokazała, jak karmi swoją pociechę, a zachowanie Ashy-Leigh rozczuliło obserwatorów Joanny. Chyba każda mama doskonale to zrozumie!

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała pokoik córeczki! Spójrzcie tylko na łóżeczko małej Ashy-Leigh!

Joanna Krupa zamieściła rozczulający filmik ze swoją córeczką

Joanna Krupa po raz pierwszy została mamą na początku listopada 2019 roku. Od tamtej pory gwiazda jest bardzo zaangażowana w macierzyństwo i poświęca każdą chwilę swojej upragnionej córeczce. Modelka należy do grona gwiazd, które nie mają nic przeciwko pokazywaniu swoich pociech w internecie i często pojawiają się zdjęcia czy filmiki, na których w roli głównej możemy zobaczyć dziecko Joanny Krupy. Najnowsze nagranie dodane przez gwiazdę na Instagram, rozczuliło obserwatorów modelki! Zachowanie małej Ashy-Leigh z pewnością wywoła u każdego uśmiech na twarzy!

Na wideo widać, jak Joanna Krupa namawia swoją córeczkę do wypicia mleka. Mama bardzo zachęca swoją pociechę do zjedzenia chociaż odrobiny pokarmu, jednak Asha-Leigh jedynie uroczo się uśmiecha i najwyraźniej nie ma nastroju na jedzenie. Po pewnym czasie mamie udaje się namówić córeczkę na wypicie kilku łyków mleka, jednak po chwili pokarm ląduje na pieluszce, która okrywa ubranko niemowlaka! Zachowanie małej Ashy-Leigh rozbawiło i rozczuliło internautów, a pod postem modelki, pojawiło się mnóstwo komentarzy! 

- U nas tez tak to wyglądało 😂

- Sama słodycz 😍😍❤️❤️

- Uroczo 💖💖💖

- Cudowna jest😚😚😚

- Ciekawe czemu dzieci śmieją się zanim im się uleje?? Mój synuś miał tak samo - piszą fani Joanny Krupy.

Na pewno każda młoda mama doskonale rozumie zachowanie małej Ashy-Leigh. Jednak pomimo małego wypadku, dziewczynce nie schodził uśmiech z twarzy, który jest naprawdę rozczulający. Córeczka Joanny Krupy jest po prostu przesłodka! Sami zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And this is how my Monday has started 😂😂😂😂 #11weeksold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Gwiazda często zamieszcza w sieci filmiki ze swoją córeczką!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The best part of my mornings 💗 Thank you @nunes451 for giving me the best gift in life ❤️🙏🏻

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13