Joanna Krupa w jeansowej kurtce

Joanna Krupa pochwaliła się naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem! Uroczy widok

Joanna Krupa w jeansowej kurtce

Joanna Krupa pokazała duży ciążowy brzuszek! Jurorka programu "Top Model" w maju poinformowała swoich fanów, że za kilka miesięcy zostanie mamą. Modelka przekazała radosną wiadomość w programie "Dzień Dobry TVN".  Na antenie przyznała wówczas, że spodziewa się pierwszego dziecka.

Zawsze chciałam być matką, ale nie byłam gotowa. Czułam to w środku, że będę później w życiu matką. To jest takie przyjemne uczucie, cieszę się tym - przyznała przyszła mama.

Przyszła mama z dumą prezentuje ciążowe krągłości i chwali się rosnącym brzuszkiem. Ostatnio Joanna Krupa zdradziła, że jest już w 24. tygodniu ciąży. Modelka pokazała, jak teraz wygląda!

Joanna Krupa wkrótce zostanie mamą

Joanna Krupa po raz kolejny udowodniła, że nie zamierza ukrywać rosnącego brzuszka pod luźnymi kreacjami i teraz, kiedy jest w zaawansowanej ciąży chętnie podkreśla ciążowe krągłości. Ostatnio podczas relacji na InstaStories pokazała swoją fotkę z restauracji. Na zdjęciu pochwaliła się naprawdę dużym ciążowym brzuszkiem!

Przypominamy, że ostatnio Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu "Gala" zdradziła, że chce urodzić w USA i planuje poród naturalny. Przyszła mama do tej pory nie zdradziła płci swojego dziecka. Teraz jednak możemy zobaczyć, jak prezentuje się Joanna Krupa!  Zobaczcie jej najnowsze zdjęcie! Brzuszek jest już naprawdę bardzo duży!

Myślicie, że gwiazda TVN urodzi syna czy córkę?

Joanna Krupa pochwaliła się dużym brzuszkiem.

Joanna Krupa pokazała zdjęcie dużego brzuszka
Instagram

Modelka już wkrótce zostanie mamą

Joanna Krupa z mężem w Kazimierzu Dolnym
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12