Joanna Krupa niedawno ogłosiła, że zostanie mamą. Szczęśliwą nowiną pochwaliła się w mediach społecznościowych, gdzie pokazała test ciążowy. Podczas rozmowy w „Dzień dobry TVN” przyznała, że jeszcze nie zna płci dziecka, ale oboje z mężem, Douglasem Nunesem, bardzo się cieszą:

Reklama

Na razie się dobrze czuję, Douglas tak się cieszy. (...) Ciesze się, że czekałam na faceta, o którym marzyłam. Wiem, że będzie niesamowitym ojcem - wyznała prowadząca „Top Model”.

Teraz Joanna Krupa opublikowała zdjęcie, na którym widać już całkiem spory ciążowy brzuszek. Widać, że gwiazda bardzo cieszy się, że zostanie mamą i tą radością chce dzielić się z fanami.

Joanna Krupa pokazała brzuszek!

Joanna Krupa już od jakiegoś czasu wspominała w wywiadach, że chciałaby zostać mamą. Gwiazda jednak cierpi na chorobę Hashimoto, a to sprawia, że nie zawsze marzenie o dziecku można łatwo spełnić. Na szczęście gwieździe TVN się udało i jak sama przyznała cieszy się, że z tą decyzją czekała na odpowiedniego mężczyznę. Opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie, na którym widać, że jej ciążowy brzuch jest już całkiem spory, a biorąc pod uwagę, jak szczupła jest gwiazda, może to być już 2. trymestr:

Rano brzuszek malutki a przyjdzie wieczór to wielki haha – napisała pod zdjęciem na Instagramie Joanna Krupa.

Joanna Krupa jest szczęśliwą mężatką!

Modelka przez wiele lat była żoną Romaina Zago. Jednak para rozstała się w 2017 roku. Mężczyzna szybko pojawiał się na salonach z nową partnerką, a niedługo potem Joanna Krupa pokazała swojego narzeczonego, Douglasa. Ich związek szybko nabierał tempa. Para pobrała się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie. Widać, że są w sobie bardzo zakochani, a Krupa przyznaje, że jej mąż będzie wspaniałym ojcem.

Aktualnie gwiazda pracuje na planie nowej edycji "Top Model", a to oznacza, że często będziemy oglądali jej ciążowe stylizacje.

Zobacz także

Zobacz także: Joanna Krupa zostanie mamą! Gwiazda TVN pochwaliła się swoim szczęściem!

Joanna Krupa chętnie publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka

Joanna Krupa jeszcze niedawno stawiała karierę na pierwszym miejscu, a teraz jest szczęśliwą żoną i niebawem mamą.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama