Joanna Krupa tak świętuje pierwsze urodziny córki: "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"
Instagram

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką! Fani wzruszeni tym pięknym kadrem: "Czysta matczyna miłość"

Joanna Krupa tak świętuje pierwsze urodziny córki: "Marzyłam o Tobie przez 41 lat"
Instagram

Joanna Krupa po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem z córeczką! Oczywiście i tym razem fotografia szybko skradła serca internautów. Fani zostawili modelce mnóstwo komplementów w komentarzach pod postem i znów doceniają naturalność i rodzinne ciepło, które bije ze zdjęcia. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Joanna Krupa z "Top Model" uczy córkę polskiego. Zdradziła, kim w przyszłości będzie mała Asha!

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym zdjęciem z córeczką

Joanna Krupa na początku listopada świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki. Mała Asha to już naprawdę duża dziewczynka, która jest oczkiem w głowie swojej mamy. Ale córeczka modelki niemalże od pierwszych chwil życia skradła również serca internautów! Na Instagramie prowadzącej "Top Model" bardzo często pojawiają się nowe zdjęcia, na których możemy zobaczyć śliczną dziewczynkę. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne fotografie z małą Ashą. 

Joanna Krupa od dawna zachwyca również swoich fanów skromnością i naturalnością. Wielbiciele gwiazdy bardzo doceniają, że pomimo bogactwa i dostatku, modelka w ogóle się z tym nie obnosi się i zapewnia swojej córeczce życie pełne zabawy, a pokoik dziewczynki wygląda tak, jak u większości dzieci. 

Również i tym razem modelka zachwyciła wszystkich fotografią, która pojawiła się na jej Instagramie. Joanna Krupa czule przytula na nim córeczkę, a ze zdjęcia bije ciepło i miłość! Fani zachwycili się tym uroczym kadrem i podkreślają, że Joanna Krupa i jej mąż, dają dziewczynce prawdziwe szczęście. 

- Widać spokój w dziecku, który dają mu szczęśliwi rodzice, tak trzymać 👍

- Słodkie 😍

- Cudownie wyglądacie Joasiu, najśliczniejsza mamcia i córcia! ❤️

- Pani Asiu! Patrzę na te zdjęcia Pani z córką i nie mogę się nadziwić ich naturalnością. Taką naturalnością bez reklam tu i ówdzie, bez tego przepychu, po prostu czysta matczyna miłość. Radość z posiadania dzieci dla dzieci, a nie dla nowych możliwosci reklamowych. Piękne ❤️

- Takie śliczne i takie szczęśliwe 😘😘😘 - piszą fani.

Zobaczcie zatem to urocze zdjęcie, które tak zachwyciło internautów! 

Joanna Krupa często zamieszcza na swoim Instagramie zdjęcia ze swoją córeczką. Mała Asha od pierwszych chwil życia zaskarbiła sobie serca tysięcy internautów!

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37