Nie od dziś wiadomo, że Joanna Krupa kocha zwierzęta i bardzo dba o przestrzeganie ich praw i szacunku do nich. Od pierwszych chwil życia chce zaszczepić również tę bezwarunkową miłość do zwierząt w swojej córeczce, małej Ashy. Modelka pochwaliła się uroczym zdjęciem, na którym możemy zobaczyć jak dziewczynka przebywa w otoczeniu czworonogów. Na pewno obdaruje je taką samą miłością, jak jej mama. Tylko spójrzcie na tą uroczą fotografię!

Reklama

Zobacz także: Joanna Krupa nagrała z córeczką pierwszego Tik Toka! To trzeba zobaczyć

Joanna Krupa od 7. miesięcy jest szczęśliwą mamą małej Ashy. Dziewczynka jest dla modelki całym światem, a fani gwiazdy od razu pokochali jej uroczą córeczkę i z niecierpliwością czekają na nowe zdjęcia i filmiki, na których pojawia się Asha. Ostatnio Joanna Krupa świętowała swój pierwszy dzień mamy. W swoim nagraniu modelka podkreśliła, że teraz już wie jak odpowiedzialna jest rola mamy!

Teraz rozumiem rolę mamy, jest bardzo odpowiedzialna i ciężka, by dobrze wychować swoje szczęście. Przyznam, że nigdy nie czułam takiej miłości i radości w swoim życiu. Moja Asha jest najlepszym prezentem, jaki mogłam sobie wymarzyć. Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim mamom na świecie - powiedziała w swoim nagraniu Joanna Krupa.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że modelka daje swojemu maleństwu wszystko co najlepsze! Od pierwszych chwil życia uczy też malutką Ashę jak postępować ze zwierzakami. Jak wiadomo Joanna Krupa jest bardzo zaangażowana w ochronę praw zwierząt, sama jest też właścicielką kilku czworonogów. Modelka kocha zwierzęta bezwarunkowo i wygląda na to, że chce taką miłość zaszczepić również w swojej córeczce.

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć Joannę Krupę z córeczką oraz z pieskami. Dziewczynka grzecznie siedzi i przypatruje się czworonogom. Zapewne mama tłumaczy jej, jak postępować ze zwierzakami, aby miały zapewnione wszystko co najlepsze! Internauci nie kryli zachwytu nad tą fotografią.

Zobacz także

- Jakie piękne zdjęcie , córeczka i piesek razem ????????❤️❤️????????

- Dzieci i psy ❤️nic piękniejszego pure love????

- Mam właśnie takiego kundelka, zawsze z Moim synem. Znosi każda złośliwość z jego strony ( chowanie jej ulubionych zabawek, żadnego ciągnięcia za uszy nie ma ) Spełnia się Moje życiowe marzenie syn I ukochany pies i nauka szacunku i empatii do zwierząt ???? Nie ma piękniejszego widoku jak ta ich szalona przyjaźń ???? - piszą internauci.

Jesteśmy pewni, że mała Asha będzie wspaniałą opiekunką dla zwierząt, podobnie jak jej mama. To wspaniałe, kiedy rodzice od pierwszych chwil uczą dzieci, jak postępować ze zwierzakami. Spójrzcie na to urocze zdjęcie, którym podzieliła się Joanna Krupa!

Joanna Krupa jest właścicielką kilku psów. Asha zawsze ma wokół siebie prawdziwych czworonożnych przyjaciół!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama