Joanna Krupa i Romain Zago w Vivie
Viva nr 14/2013

Krupa nie planuje dzieci: Zależy mi na dalszej karierze

Joanna Krupa i Romain Zago w Vivie
Viva nr 14/2013

Dwa tygodnie temu Joanna Krupa wzięła ślub, który był wielkim widowiskiem. Ceremonia "po amerykańsku" przyciągnęła uwagę zagranicznych i polskich dziennikarzy. Relację z wydarzenia przygotowały magazyny w Ameryce czy serwisy Wielkiej Brytanii, ale to w Polsce poświęcono najwięcej uwagi gwieździe "Top Model".

Na okładce najnowszego numeru magazynu "Viva!", Joanna Krupa pozuje ze swoim mężem, Romainem Zago. Oboje mają na sobie ślubne kreacje, które potęgują emocje towarzyszące podczas czytania ekskluzywnego wywiadu na temat ślubu i planów na przyszłość. W rozmowie Joanna zdradziła szczegóły baśniowego przyjęcia, listę gości czy przygotowania producentów jej reality-show. Nie zabrakło też pytań o macierzyństwo, które, jak się okazuje, póki co poczeka.

- Dopiero za jakieś trzy lata zaczniemy myśleć o dzieciach. Jeszcze nie jestem na nie gotowa. Po raz pierwszy czuję, że wzięłam życie w swoje ręce. Tak jak każdej ambitnej osobie, zależy mi na dalszym rozwoju kariery. Nigdy nie mogłabym być z facetem, który chciałby, żebym siedziała w domu, sprzątała i gotowała, bo to nie jestem ja. Na szczęście Romain doskonale to wie i wspiera mnie w pracy.


Przy okazji Joanna zdradziła, gdzie po ślubie zamieszkają razem z Romainem:

- Pół roku spędzamy w moim domu w Los Angeles, a pół u niego w Miami. Non stop latamy do siebie, ale na razie nie narzekamy. Dziękujemy Bogu, że możemy zamieszkać w dwóch tak pięknych miastach. Czujemy się "blassed", czyli po polsku błogosławieni?


Oznacza to tylko, że na okładkę z Joanną Krupą w ciąży przyjdzie nam trochę poczekać. Szkoda?


Cały wywiad z Joanną Krupą przeczytasz w nowej "Vivie!" i na Viva.pl. Już w sklepach.


Zdjęcia ze ślubu i przygotowań Joanny Krupy i Romaina Zago:

Więcej na temat Viva! Joanna Krupa Romain Zago
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01