Joanna Krupa
Instagram/ons.pl

Joanna Krupa w wywiadzie dla "Party" po raz pierwszy komentuje rozstanie ze swoją menadżerką. Szykuje się nowy skandal?

Joanna Krupa
Instagram/ons.pl

To był trudny rok dla Joanny Krupy. Modelka rozwiodła się z Romainem Zago, później niespodziewanie zakończyła współpracę z wieloletnią menadżerką Małgorzatą Leitner. Czy Joanna wciąż przeżywa rozwód? Jakie ma plany na przyszłość? O tym wszystkim modelka opowiedziała nam w wywiadzie dla "Party".

Dziś staram się niczego nie żałować, tylko uczyć się na błędach. Błędem było to, że za bardzo ufałam ludziom, niestety w końcu za to zapłaciłam. Teraz mam do tego zupełnie inne podejście. Będę na pewno bardzo uważnie przyglądać się tym, z którymi pracuję - tak komentuje zakończenie współpracy z Leitner.

Ale największym ciosem dla Joanny Krupy był rozwód z Romainem Zago. Co dzisiaj myśli o byłym już mężu?

Wreszcie więcej ze sobą rozmawiamy, bo przecież jeszcze w grudniu bardzo się kłóciliśmy. Były awantury, łzy, niemiłe SMS-y. Romek wciąż nie potrafi się pogodzić z tym, że to on wyszedł z pomysłem rozwodu. Najważniejszym testem dla naszej przyjaźni będzie moment, kiedy kogoś poznam, kiedy znowu się zakocham - mówi "Party" Joanna. 

Czy Krupa jest gotowa na nową miłość? Z kim najchętniej spędza teraz czas? Czy niedługo znowu zobaczymy ją w telewizji? O tym wszystkim przeczytacie na łamach najnowszego magazynu "Party".

Katarzyna Zielińska na okładce Party. Jest w ciąży!
TYLKO U NAS. Party

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41