Modelka Joanna Krupa pokłóciła się z mężem - Romainem Zago po imprezie Halloween. Wiemy, o co im poszło. Joanna i Romain Halloween postanowili spędzić osobno. Krupa wybrała się na Casamigos Tequila Party, gdzie bawiła się z takimi gwiazdami, jak Salma Hayek i Cindy Crawford. I wyglądała niesłychanie seksownie! W tym czasie jej mąż (a niezłe z niego ciacho!) imprezował w swoim klubie Mynt Lounge. I to całkiem ostro, czego dowodem zdjęcia, które opublikował potem na Instagramie. Znajduje się na nich w otoczeniu seksownych dziewczyn, które podpisał jako „najgorętsze laski w mieście”. Internauci skomentowali te fotki słowami: „Asia będzie wściekła!”. I nie pomylili się.

Reklama

Mam po dziurki w nosie Romaina i jego zdjęć z dziewczynami - powiedziała Joanna w rozmowie z „Party”.

Na słowach jednak się nie skończyło. Krupa kazała Zago odwołać ich wspólny świąteczny wyjazd w góry. Zaproponowała, aby spędził ten czas bez niej, w Chicago ze swoją rodziną. Albo ze swoimi przyjaciółmi. Albo nawet sam - jeśli tylko ma na to ochotę.

Jednak szybko okazało się, że to tylko chwilowy kryzys. Para pogodziła się kilka dni później podczas imprezy urodzinowej Romaina.

Zobacz także

Joanna Krupa w swojej kreacji na balu przebierańców w Halloween w LA.

Romain Zago imprezuje w swoim klubie w LA

Hopefully this will motivate wifey @joannakrupa 2 spend Halloween w me next year instead of Hollywood stars ???????? @tiffaniandcompany http://m.tmz.com/#article/2015/10/31/casamigos-party-halloween/

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Romain Zago (@romainzago) 31 Paź, 2015 o 1:57 PDT

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama