Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Joanna Koroniewska
East News

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu i zamieściła ważny wpis! Fani są zachwyceni i komentują: "Tak właśnie mówi mądra kobieta"

Trendy 2019 najmodniejsze fryzury na święta i sylwestra /Joanna Koroniewska
East News

Joanna Koroniewska należy do grona gwiazd, które posiadają ogromny dystans do siebie. Artystka cieszy się wielką sympatią rzeszy osób, ze względu na swoją szczerość i naturalność, której można się doszukać między innymi w jej mediach społecznościowych. Jedno z najnowszych zdjęć aktorki znowu wywołało ogromne poruszenie. Artystka pokazała się bez makijażu i zamieściła przy tym ważny wpis. Wielbiciele Joanny Koroniewskiej są zachwyceni jej ogromną szczerością!

Zobacz także: Wojna na zdjęcia Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora to hit sieci! Musicie to zobaczyć

Joanna Koroniewska pokazała się bez makijażu i zamieściła ważny wpis

Joanna Koroniewska to gwiazda, która ma ogromne poczucie humoru i dystans do samej siebie. Aktorka nie raz już udowodniła, że jak każda kobieta ona również ma pewne niedoskonałości, jednak w pełni je akceptuje i cieszy się życiem! Gwiazda zawsze jest bardzo szczera i nic nie ukrywa, czym zdobyła wielką przychylność fanów.

Tak się stało i tym razem, kiedy Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie bez grama makijażu i zamieściła wpis, w którym oznajmiła, że w pełni akceptuje swoje... zmarszczki! Jednak ktoś zarzucił aktorce, że ma tego typu niedoskonałości, ponieważ o siebie nie dba! Jak zareagowała na to gwiazda?

Zmarszczkowe LOVE. 😂😂💙 Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. 😜🤫🤔 Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie bo je mam. 🤷‍♀️🤦‍♀️ Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym żeby jeść zdrowo a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już Waszej ocenie . I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać. - brzmi  wpis  Joanny Koroniewskiej.

W komentarzach pod postem aktorki natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy odnośnie jej wpisu. Wszyscy są zachwyceni jej szczerością i podejściem do tego tematu.

- Ja właśnie dlatego zmieniłam zdanie o Tobie na +. Bardzo szanuję i uwielbiam Twój profil właśnie za tą szczerość i naturalność... i oczywiście za ten błysk w oku i uśmiech. Podziwiam, dopiero wchodzę na tę ścieżkę 😉👏💪😍

- Brawo! 😊 i tak właśnie mówi mądra kobieta 👏👏👏

- Piękne słowa i śliczna kobieta pozdrawiam💋❤️😍

- Jesteś piękna na zewnątrz i wewnątrz 😉 Twój uśmiech miło jest widzieć każdego dnia 💗 - piszą zachwyceni wielbiciele Joanny Koroniewskiej.

My również bardzo cenimy szczerość i naturalność Joanny! To wspaniałe, że aktorka ma takie podejście do życia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zmarszczkowe LOVE. 😂😂💙 Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. 😜🤫🤔 Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie bo je mam. 🤷‍♀️🤦‍♀️ Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym żeby jeść zdrowo a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już Waszej ocenie . I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać. #SŁOWOnaDOBRANOC #wrinkles #loveit #koronkoweLOVE #stopHEJT #🙌

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Joanna Koroniewska to też prawdziwa ikona stylu! Fanki często czerpią inspirację z jej stylizacji

Joanna Koroniewska w płaszczu Laurelle
 

 

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56