Joanna Koroniewska w białej marynarce
Instagram

Joanna Koroniewska w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Gwiazda zdradziła, czy naprawdę wystąpi w show

Joanna Koroniewska w białej marynarce
Instagram

Choć całkiem niedawno zakończyła się 11. edycja show "Twoja twarz brzmi znajomo", stacja Polsat już zaczyna przygotowania do kolejnej. Producenci programu podobno szukają uczestników, którzy mogliby wystąpić na scenie. I według tygodnika "Rewia", zwrócili uwagę na Joannę Koroniewską. Ponoć tak bardzo zależy im na udziale aktorki w show, że zaproponowali jej specjalną stawkę.

Czt tak jest? Joanna Koroniewska sama odniosła się do tych informacji.

Joanna Koroniewska wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Joanna Koroniewska skomentowała medialne doniesienia, dotyczące jej udziału w "Twoja twarz brzmi znajomo" na Instagramie. Fanom gwiazdy z pewnością nie spodoba się ta informacja, ale aktorka zdecydowanie podkreśliła, że nie wystąpi w show. Z dobrze znanym dystansem i humorem napisała na swoim profilu:

Właśnie mi doniesiono, że jestem namawiana do udziału jako uczestnik w programie @twojatwarzbrzmiznajomo, który to rzeczywiście uwielbiam i to OCZYWIŚCIE NIE z powodu @maciej_dowbor bynajmniej. 🙊🙈To program o ŚPIEWANIU a JA ostatni raz TO ROBIŁAM w miarę dobrze chyba w podstawówce, potem przeszłam mutację i to by było na tyle 🙉🙊Teraz już nawet pod prysznicem nie śpiewam 🙈🙈Uspokajam więc, że NIKOMU tego nie zrobię - napisała Joanna Koroniewska. 

Mąż aktorki i prowadzący "Twoja twarz brzmi znajomo" Maciej Dowbor różwnież odniósł się do plotek i opublikował ironiczny wpis na swoim profilu. 

Okazuje się, że w 12 edycji @twojatwarzbrzmiznajomo będę miał niezwykle rodzinną atmosferę, bo wśród uczestników ma pojawić się @joannakoroniewska, która co prawda niezwykle utalentowana, dość rzadko raczy nas publicznie swym anielskim głosem. 😜😘👏No ale skoro piszą, że jest dla niej przygotowana specjalna stawka...to chyba trzeba się pochylić. 😂😂😂😂😂 - napisał. 

My nie będziemy ukrywać, że liczyliśmy na udział Joanny Koroniewskiej w programie! A wy? 

Joanna Koroniewska jednak nie pojawi się w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Joanna Koroniewska w dżinsowej kurtce
East News

Aktorka skupia się na innych wyzwaniach

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować
mat. prasowe

 

Więcej na temat Joanna Koroniewska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51