Joanna Koroniewska w dżinsowej kurtce
East News

Joanna Koroniewska wystąpi w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Mówi się o "specjalnej stawce"

Joanna Koroniewska w dżinsowej kurtce
East News

Stacja Polsat przygotowuje się do kolejnej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak informuje "Rewia", producenci programu chcieliby zatrudnić gwiazdy "największego formatu". Co ciekawe, na liście gwiazdorskich VIP-ów znalazła się Joanna Koroniewska! Czy jesienią zobaczymy ją na scenie "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Joanna Koroniewska w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Joanna Koroniewska już od lat broni się przed udziałem w "Twoja twarz brzmi znajomo". "Rewia" informuje, że gwiazda otrzymała już kilka propozycji, by wystąpić w show, ale zawsze je odrzucała. Powód jest dość oczywisty - w programie prezenterem jest jej mąż, a para nie chce łączyć życia prywatnego z zawodowym. 

Od początku istnienia programu wiele razy była namawiana, ale do tej pory zawsze odmawiała. Oboje z Maćkiem nie chcą łączyć życia prywatnego z zawodowym i dawać pretekstów do tego, by niepotrzebnie o nich plotkowano - powiedział informator "Rewii".

Być może jednak ostatnio Joanna Koroniewska zaczyna zmieniać podejście. W końcu w ostatni weekend aktorka wraz ze swoim mężem poprowadziła studio festiwalu Polsat SuperHit w Sopocie. Co więcej, Polsat chce ją skusić wysoką stawką za udział w "Twoja twarz brzmi znajomo".

- Producenci show są gotowi zapłacić jej specjalną stawkę - zdradza pracownik Polsatu. - Dyrektor programowa stacji Nina Terentiew jest nie tylko matką chrzestną Maćka, ale i wielbicielką Joasi. Może uda jej się namówić ich, by razem wystąpili w programie. To byłaby wielka gratka dla ich fanów - dodał.

Chcielibyście, żeby Joanna Koroniewska wystąpiła w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 

Joanna Koroniewska ostatnio pracowała ze swoim mężem

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor będą razem pracować
mat. prasowe

Joanna Koroniewska zdecyduje się na udział w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Joanna Koroniewska ślad
Mat. prasowe

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13