Joanna Horodyńska o Marcinie Tyszce w Project Runway

Project Runway: Znany bloger skrytykował udział Tyszki. Horodyńska też nie ma litości

Joanna Horodyńska o Marcinie Tyszce w Project Runway

Dzisiaj na antenie TVN widzowie dowiedzieli się, kto zasiądzie w jury "Project Runway" zamiast projektanta Mariusza Przybylskiego. Okazuje się, że to znany i ceniony fotograf mody, Marcin Tyszka, który jeszcze niedawno przed naszą kamerą zapewniał, że jego rola nie jest jeszcze przesądzona. Przypomnijmy: Marcin Tyszka wreszcie skomentował swój udział w programie Project Runway

Jego obecność w show była dla wielu zaskoczeniem, szczególnie wśród osób z branży modowej. Jak zawsze czujny Tobiasz Kujawa, autor bloga Freestyle Voguing, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na Facebooku. Bloger wyśmiał udział Tyszki w programie. Ma jednak nadzieję, że uczestniczy będą trzymali jakiś poziom:

Plotka znalazła potwierdzenie, a TVN robi wszystko w swojej mocy, żeby z Project Runway zrobić Project Kabaret. Mam nadzieję, że chociaż uczestnicy pozytywnie zaskoczą, bo jury…


Przyklasnęła mu jedna z najbardziej znanych i cenionych stylistek, Joanna Horodyńska. Gwiazda skomentowała jego wpis dwoma zdaniami:

Normalnie ciesze sie, ze nie mam Tvn..... W tym wieku cyrk juz mnie nie smieszy!!!


Marcin Tyszka to dobry wybór?

Zobacz: W publikacji Horodyńskiej zabrakło miejsca dla Sochy. Joanna ocenia jej styl przed naszą kamerą
 
 

Horodyńska wybrała dwie najgorsze i najlepsze stylizacje:

Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58