Horodyńska chwali Joannę L.
ONS/Akpa

Horodyńska rozpływa się nad Joanną L.: Nie ma w tym nic odkrywczego, ale...

Horodyńska chwali Joannę L.
ONS/Akpa

Joanna L. po wypadku, który spowodowała wczoraj rano będąc pod wpływem alkoholu, nie może póki co liczyć na medialne wsparcie ze strony kolegów i koleżanek z branży. Wręcz przeciwnie - incydent z jej udziałem komentowany jest bardzo krytycznie i nic nie wskazuje na to, aby ktokolwiek odważył się wziąć ją w obronę. Przypomnijmy: Chajzer kpi z wypadku Joanny L. Porównuje jej stłuczkę do zabójstwa Darka K.

Zbieg okoliczności sprawił jednak, że aktorka będzie miała szansę przeczytać o sobie coś pozytywnego. Bardzo pochlebnie wypowiedziała się o niej Joanna Horodyńska, która w przeszłości raczej szczędziła jej komplementów. W najnowszym "Party" stylistka wzięła pod lupę stylizację celebrytki, w której pojawiła się na konferencji prasowej serialu "Przyjaciółki". Horodyńska zauważa, że pierwszy raz od dawna, Joanna założyła coś, co idealnie pasuje do jej figury
 

Zwyczajny czarny kombinezon... Nie ma w tym nic odkrywczego, ale w końcu sylwetka Joanny prezentuje się należycie! Nie ma nagłych wypływów i wpływów. Boję się tylko tych butów... Czy one aby nie chcąc nas zjeść? Rękaw zasłania ramiona, fajny długi dekolt w szpic oraz talia zaznaczona za pomocą paska z tej samej dzianiny co całość. Kombinezon nie jest ani za mały, ani za duży. Jest naprawdę przyzwoicie! - zachwala.


Wtóruje jej Ada Fijał, która była zachwycona wyborem Joanny.
 

Ogólnie bardzo apetyczna kombinacja. Widowiskowa uroda Joasi zyskała proste tło. I jest dobrze! Noszenie kombinezonów to trudna sztuka. Może z narciarskimi jest łatwiej, bo zawsze można ukryć się za goglami i udawać zapomnianego gitarzystę Daft Punk. Joasia jednak idealnie dobrała fason. Get Lucky! - spuentowała.


Zgadzacie się z takimi pochwałami? Teraz czerń wydaje się najbardziej adekwatnym wyborem.

Zobacz: Mamy zdjęcia z wypadku Joanny L. Zderzyła się z dwoma autami!

Zdjęcia z wypadku Joanny L.:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48