Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram
1/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Koledzy wspierają Joannę Górską. Zaledwie kilka tygodni temu dziennikarka Polsatu zdradziła, że walczy z rakiem piersi. Górska w poruszającym wpisie na Facebooku przyznała wówczas, że to właśnie przez chorobę zniknęła z anteny i nie prowadzi programu ""Nowy dzień". Dziennikarka rozpoczęła chemioterapię, ale ostatnio podjęła również decyzję o powrocie do pracy! 

Jutro z uśmiechem (takim jak kiedyś) powitam Was o poranku 😀 Do zobaczenia 🎥📺🎥 Pora wrócić, nie w pełnym wymiarze, ale jednak. Bardzo się cieszę 😀- napisała kilka dni temu. 

Po powrocie do pracy Joanna Górska może liczyć na wsparcie swoich kolegów z pracy. Agnieszka Gozdyra w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" opowiedziała o pewnej wzruszającej historii... Co powiedziała dziennikarka?

 

Zobacz także: Joanna Górska zniknęła z telewizji z powodu poważnej choroby. Poinformowała o tym fanów w szczerym wpisie

2/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Jak informuje magazyn "Tele Tydzień", przełożeni Joanny Górskiej poprosili, żeby po powrocie do pracy dziennikarka nie wchodziła do newsroomu. Wszystko po to, żeby Joanna przypadkiem nie złapała przeziębienia od kolegów z redakcji. Tego typu gesty są bardzo ważne dla Joanny Górskiej. Agnieszka Gozdyra w rozmowie z magazynem opowiedziała wzruszającą historię z udziałem dziennikarki.

Czasem wystarczy mały gest. Od kilku lat Asia startowała w biegach, z których dochód zasilał Centrum Onkologii. Ostatnio była zbyt słaba, więc jej drużyna biegła, a my sobie szłyśmy powoli, za rękę - przyznaje gwiazda Polsatu. 

Zobacz także: Leczenie raka piersi: jak działa trastuzumab?

3/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Pani Joanna, pomimo choroby, nie poddaje się i pozytywnie patrzy na swoją przyszłość. 

Bez względu na wszystko ... uśmiechaj się!!! 😀😀😀 Tego dnia, na początku września, było dużo łez. Jeszcze miałam swoje włosy, szykowałam się na ich brak. Podeszłam do tego jak do zadania. Emocje, przy kolejnych przymierzanych perukach, powoli gasły. Na koniec pojawił się uśmiech... Robert Szulc, Piotr Koncki 🤗 bez Was nie dałabym rady 💪💪💪 PS. Pracowałam już w niej na antenie. Dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie zmiany fryzury. Fajnie, że tak dobrze dobraliśmy - napisała pod swoim zdjęciem w peruce. 

4/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

Mocno trzymamy kciuki za Joannę Górską! 

5/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram
Więcej na temat Polsat choroby gwiazd