Joanna Górska wróciła do pracy
Instagram
1/5
Joanna Górska wróciła do pracy
Instagram

Joanna Górska zakończyła leczenie! Dziennikarka od kilku miesięcy walczyła z nowotworem piersi. Gwiazda Polsat News przeszła chemioterapię, operację usunięcia guza i radioterapię- która była ostatnim etapem leczenia. Na szczęście jostatnio okazało się, że Joanna Górska wygrała walkę z chorobą. 

Zobacz: Joanna Górska pokonała raka! "Widzieliście kiedyś coś piękniejszego?" Wyjątkowe ZDJĘCIE!

Teraz dziennikarka w poruszającym wywiadzie dla magazynu "Viva!" opowiedziała o swojej walce z nowotworem i o tym, jak rak odmienił jej życie. Joanna Górska opowiedziała również o strachu przed powrotem choroby.

Zobaczcie poruszający komentarz dziennikarki! 

Zobacz także: Joanna Górska wróciła do pracy, na antenie pokazała się bez peruki! "Wrzucić coś na głowę? Chyba już nie"

2/5
Joanna Górska zakończyła leczenie
Instagram

Joanna Górska za pośrednictwem Instagrama przekazała swoim fanom radosną wiadomość o zakończeniu leczenie. A co o swojej walce z nowotworem powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva!"? Dziennikarka nie ukrywa, że obawia się powrotu choroby.

Raka się nie da zbagatelizować, to nie grypa, którą się przechodzi i zapomina. Będę pilnować badań. Boję się, że rak wróci, ten strach będzie we mnie już zawsze. Muszę trzymać rękę na pulsie. Jeśli wróci, chcę go szybko złapać- przyznała w rozmowie z Krytyną Pytlakowską z magazynu "Viva!". 

Dziennikarka przyznaje, że w czasie walki z chorobą pomagała jej praca. Zobaczcie poruszającą wypowiedź Joanny Górskiej! 

3/5
Joanna Górska pokazała zdjęcie bez peruki
Instagram

Do pracy już wróciłam. Pracowałam również w czasie chemioterapii. Jak tylko lepiej się poczułam, wskakiwałam na grafik. To była namiastka „normalnego życia”. Poniedziałek, wtorek, środa do pracy, a od czwartku do niedzieli dochodzenie do siebie. Tak funkcjonowałam przez wiele tygodni. Super, że stacja mi na to pozwoliła- przyznała w rozmowie z magazynem. 

Joanna Górska w szczerej rozmowie zdradziła również, jak choroba odmieniła jej podejście do życia. Gwiazda Polsat News nie ukrywa, że nie jest pewien "plus dodatni" raka. Zobaczcie poruszającą wypowiedź dziennikarki! 

4/5
Joanna Górska przejdzie operację wycięcia guza
Instagram

Teraz mało co może mnie solidnie zdenerwować, to „plus dodatni” raka. Inaczej postrzegam świat, przejmuję się wieloma rzeczami, ale już nie tak bardzo. Gdy koleżanka opowiada, że znowu pokłóciła się z partnerem, a inna, że bardzo przeżywa, bo źle wygląda w sukienkach, staram się im powiedzieć, że szkoda życia na pierdoły- zdradziła w rozmowie z "Vivą!".

Joanna Górska przyznała również, że zanim dowiedziała się o chorobie prowadziła bardzo zdrowy styl życia. Dziennikarka dbała o swoją dietę- nie jadła mięsa,  uprawiała sport, nie piła i nie paliła. 

(...) a jednak zachorowałam. Mało tego, kiedy dowiedziałam się, że jest nowotwór, byłam bardzo szczęśliwa. Rodzina, miłość, praca… Myślałam, że dostałam od losu wszystko, co najlepsze. I do tego „wszystkiego” doszedł rak. 

5/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

Na szczęście, po kilku miesiącach Joanna Górska zakończyła walkę z nowotworem. Dziennikarka pokonała raka! 

Zobacz także: Joanna Górska w poruszającym wywiadzie opowiedziała o walce z rakiem: "Po chemii nie mogłam chodzić..."

Więcej na temat Joanna Górska