Joanna Górska walczy z nowotworem Joanna Górska przejdzie operację wycięcia guza Joanna Górska walczy z rakiem Joanna Górska walczy z rakiem Joanna Górska z Polsat News walczy z rakiem piersi
Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram
1/5
Joanna Górska walczy z nowotworem
Instagram

 

Joanna Górska w poruszającym wywiadzie opowiedziała o najważniejszej walce - o życie i zdrowie. Dziennikarka Polsat News kilka miesięcy temu poinformowała swoich fanów, że znikna z anteny ze względu na swój stan zdrowia. Okazało się wówczas, że Joanna Górska zachorowała na raka piersi. Pomimo niezwykle trudnej sytuacji dziennikarka nie zamierzała się poddawać - w sieci publikowała swoje zdjęcia, zarażała optymizmem i pokazywała, jak walczy o zdrowie. Joanna Górska przeszła chemioterapię, a ostatnio poddała się operacji wycięcia guza. 

Zaledwie kilka dni temu gwiazda Polsatu przekazała fanom wspaniałe wiadomości - po kilku miesiącach walki wygrała z nowotworem! Teraz po raz pierwszy udzieliła wywiadu dla portalu viva.pl, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądała jej walka z rakiem. Czego bała się najbardziej? Jak zareagowała na wiadomość, że jest chora?

 

Zobacz także: Joanna Górska wygrała walkę z nowotworem! "Czekam na dzień, w którym nic nie będzie mnie boleć" Zobacz jej wzruszający wpis!

2/5
Joanna Górska przejdzie operację wycięcia guza
Instagram

 

Joanna Górska w rozmowie z VIVĄ opowiedziała, jak zareagowała na wiadomość o nowotworze. Dziennikarka nie ukrywa, że nie potrafiła powstrzymać łez kiedy dowiedziała się o chorobie.

Rozpłakałam się tak jak nigdy w życiu wcześniej nie płakałam. Świat mi się zawalił po prostu. Skuliłam się w samochodzie, jak małe zwierzątko, a łzy leciały mi bez przerwy. To był deszczowy dzień, straszna ulewa, więc nikt nie zauważył, że jakaś kobieta w samochodzie zalewa się łzami. I to był ten jeden jedyny raz, kiedy pozwoliłam sobie na taki wielki płacz - Joanna Górska przyznała w rozmowie z viva.pl.

Joanna Górska nie ukrywa, że w momencie kiedy dowiedziała się o raku, najbardziej bała się o swojego syna. 

Najbardziej bałam się o moje dziecko, modląc się, aby je zdążyć wychować - zdradza dziennikarka. (...) modliłam się, żeby dożyć do jego pełnoletności a może trochę dłużej, poznać jego żonę, doczekać się wnuków. Gdy dopada nas taka choroba, u kobiety, matki zwykle pierwsza myśl - co będzie z moim dzieckiem i druga: muszę walczyć, muszę leczyć się dla mojego syna.

Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Joanna Górska. 

 

Zobacz także: Jej bohaterską walkę z rakiem śledzi cała Polska. Teraz Joanna Górska, dziennikarka Polsatu, pokazała poruszające zdjęcie bez peruki

3/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Joanna Górska nie ukrywa również, że od samego początku wierzyła, że pokona raka. Dziennikarka była przygotowana na trudną walkę z nowotworem. Jak wspomina chemioterapię?

(...) nie można się do niej przygotować, bo za każdym razem organizm przyjmuje ją inaczej. A w dodatku zaczynają wypadać włosy, nasz wygląd się zmienia, no i ten ból, który niełatwo wytrzymać. Po chemii nie mogłam chodzić, byłam noszona nawet do toalety - przyznała Joanna Górska w rozmowie z viva.pl. 

Jak teraz, po wygranej walce czuje się dziennikarka? 

 

Zobacz także: Chemia paliatywna – łagodzenie objawów choroby może mieć także wady

4/5
Joanna Górska walczy z rakiem
Instagram

 

Trudno sobie wyobrazić taką radość. Do dziś, choć minęło już kilkanaście dni od ostatecznej diagnozy, nie mogę przestać się uśmiechać. Życie stało się tak kolorowe i takie pełne pięknych niespodzianek, jakie nie było nigdy wcześniej. Gdy wiadomo, że jeszcze nie musimy się szykować na tamten świat, każdy drobiazg sprawia nam wielką radość - przyznaje w rozmowie z viva.pl Joanna Górska. 

5/5
Joanna Górska z Polsat News walczy z rakiem piersi
Facebook
Więcej na temat Joanna Górska