Jessica z Rolnik szuka żony
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony

 

Jessica z "Rolnik szuka żony" jest zakochana? Jessica to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych uczestniczek piątej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. Fani show pokochali kandydatkę Krzysztofa za jej naturalne zachowanie i teksty, które często wywoływały uśmiech. Niestety, jak już wiemy, rolnik nie chciał spotykać się z Jessiką i dziewczyna musiała wyjechać z jego gospodarstwa. Kandydatka Krzyśka pojawiła się w finałowym odcinku "Rolnika" i zdradziła, jaki powinien być jej wymarzony mężczyzna. 

Idealny facet dla mnie to taki, który potrafi zająć się dziewczyną, pogadać- mówiła w finałowym odcinku.

Teraz wszystko wskazuje na to, że w życiu uczuciowym Jessiki zaszły spore zmiany! Szczegóły w galerii. 

 

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

2/4
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica
AKPA

Jak już wiemy, Jessica nie znalazła szczęścia i miłości w programie "Rolnik szuka żony". Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że w życiu najpopularniejszej uczestniczki 5. edycji show pojawił się pewien mężczyna... 

Jak informuje portal wp.pl Jessica umówiła się z nim na spotkanie podczas audycji radiowej! Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Hejt na Kasię z "Rolnik szuka żony"! Jej słowa o Jessice oburzyły internautów

 

3/4
Przygody Jessiki z Rolnik szuka żony

Według doniesień informatora portalu wp.pl Jessica wzięła ostatnio udział w audycji "Bal czy szmal" radia Eska! Pewien mężczyzna, Szymon, na antenie przeprosił Jessikę za swoje zachowanie i prosił ją o kolejne spotkanie. Dziennikarz w imieniu Szymona zadzwonił więc do gwiazdy "Rolnika" z pytaniem, czy mu wybaczy...

Jessica miała do wyboru bal - czyli zaproszenie na kolację z mężczyzną, albo szmal, czyli 50 złotych. Była uczestniczka "Rolnika" ponoć wybaczyła Szymonowi i umówiła się z nim na spotkanie!

 

Zobacz także: AWANTURA W FINALE "ROLNIK SZUKA ŻONY": "WSPÓŁCZUJĘ AGACIE, BĘDZIE PŁAKAĆ PRZEZ NIEGO"

4/4
Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu

 

Myślicie, że Jessica odnalazła szczęście u boku tajemniczego Szymona? Tego jej życzymy! 

Więcej na temat Rolnik szuka żony