Jessica Mercedes zdecydowała się na bardzo odważne zdjęcie. Blogerka nigdy wcześniej tak dużo nie pokazała! Fani są zachwyceni jej figurą i doceniają odwagę. Stwierdzają również, że to jedno z najbardziej zmysłowych zdjęć Jessiki. Co więcej, nie dość, że blogerka pozuje nago, to jeszcze chwali się jednolitą opalenizną bez żadnego śladu kostiumu kąpielowego...

Reklama

Jessica Mercedes całkiem nago. Fani: "Do schrupania!"

Jessica wybrała się na wakacje do pięknego Meksyku. Zamiast Tulum wybrała Oaxacę, położoną nad Oceanem Spokojnym. Blogerka pochwaliła się już pięknymi zdjęciami z uroczego meksykańskiego miasteczka, na których jest ubrana w obcisły kombinezon, który zdaje się dużo odsłaniać. Jak się okazało, Jessica zdecydowała się na o wiele więcej. Chciała pochwalić się jednolitą opalenizną, więc pokazała niemal całe nagie ciało. Fani są zachwyceni zmysłowością:

Zdjęcie petarda!

Ale piękne zdjęcie ????

Piękne, wysportowane ciało, więc można się chwalić ????????????

Apetyczna ????????

Ohhhh Jessica dowaliłaś! ????

Jessica też zdradziła jednej z fanek, dlaczego jest tak równomiernie opalona. Okazało się, że ostatnie dni blogerka spędziła na plaży nudystów!

Ktoś tu się opalał na golasa ????????????

Zipolite - mekka hippisów i nudystów, podoba mi się tu ???? - wyjaśnia Jessica.

Fani doceniają też ciężką pracę Jessiki nad idealną sylwetką. W końcu tak wypracowaną figurą naprawdę warto się pochwalić!

Jak wam się podoba tak odważne zdjęcie?

Zobacz także

Zobacz także: Jessica Mercedes w ulubionym sweterku księżnej Diany idealnym na wiosnę 2021. Lata 80. powracają!

Jessica Mercedes pokazała bardzo odważne zdjęcie.

Instagram

Gwiazda wybrała się na odpoczynek do Meksyku.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama