Ile zarabia Jessica Mercedes
ONS

Ile zarabia Jessica Mercedes?

Ile zarabia Jessica Mercedes
ONS

Blogerki szturmem zawładnęły stołecznymi salonami. Z ich opiniami liczą się czołowi przedstawiciele świata mody, dlatego też zasiadają w pierwszych rzędach i komentują stylizacje gwiazd. Dwie najpopularniejsze to Maffashion i Jessica Mercedes. W nowym numerze "Flesza" znajdziecie dokładną analizę kariery tej drugiej, która zdradza m.in. ile zarabia i jakie propozycje reklamowe dostaje.

"Flesz" twierdzi, że Jessica zarabia kilka tysięcy złotych miesięcznie.

- Jestem często oszukiwana jeśli chodzi o finanse. Starsi blogerzy, którzy mają po 40 lat i łeb na karku zarabiają po kilkanaście tysięcy miesięcznie, a my blogerki modowe jesteśmy takimi małolatami, które cieszą się z pary dżinsów - tłumaczy Mercedes.


Rok temu szafa Jessiki pękała w szwach, otrzymywała wiele ubrań w zamian za reklamę na swoim popularnym blogu. Dzisiaj bardziej selektywnie podchodzi do propozycji reklamodawców. "Flesz" twierdzi, że blogerka woli dostawać od firm pieniądze, a ciuchy i buty tylko wypożycza. Popularność zapewnia jej otrzymywanie wielu zaskakujących propozycji. Niektóre odrzuca.

Ciekawe, czy tak jak Maffashion Jessika dostała już propozycje zagrania w serialu albo nagrania singla? ;) Zobacz: "Chcieli ze mnie zrobić produkt"

Zobacz jak polskie blogerki imprezowały z Rihanną:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48