Jessica Mercedes i Macademian Girl na pokazie Joanny Klimas
Akpa

Starcie blogerek na imprezie: Jessica kontra Macademian. Która wyglądała lepiej?

Jessica Mercedes i Macademian Girl na pokazie Joanny Klimas
Akpa

Sezon modowych imprez rozkręcił się już na dobre i kolejno każde duże nazwisko z polskiego świata mody organizuje swój pokaz. Ostatnio nową kolekcję zaprezentowała Joanna Klimas. Przypomnijmy: Plejada gwiazd na pokazie Joanny Klimas w nowym centrum handlowym

Wśród zaproszonych znalazły się dwie blogerki - Jessica Mercedes i Macademian Girl. Dziewczyny postawiły na dwie zupełnie inne stylizacje, która jednak świetnie korespondują z ich stylem, który wypracowały przez lata działalności w blogosferze.

Jessica Mercedes zaprezentowała się w eleganckim i jednocześnie seksownym zestawie - uwagę zwracała przede wszystkim metaliczna spódnica od Hector & Karger w komplecie ze skromniejszą górą tej samej marki. Do tego Jessica dobrała torebkę od ZAC Posen i buty Louboutin. W połączeniu z fryzurą i makijażem Mercedes wyglądała jak prawdziwa gwiazda!

Macademian Girl również pozostała wierna swojemu wyrazistemu stylowi i na pokaz Klimas przyszła ubrana w bardzo wzorzyste spodnie i białą bluzkę z bufiastymi rękawami. Tradycyjnie już Tamara poświęciła dużo uwagi dodatkom - bordowy toczek, zdobny naszyjnik i torebka ożywiły stylizację. Ciekawe co na tę stylizację powiedziałaby Joanna Horodyńska, z którą Macademian współprowadziła ostatnio program "Gwiazdy na dywaniku''''''''.

Która blogerka wyglądała lepiej?

Zobacz: Uznani blogerzy o ośmieszającym materiale Chajzera. Po czyjej są stronie?

Gwiazdy na pokazie Joanny Klimas:

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40