Jennifer Lopez i Ben Affleck są małżeństwem - takie informacje przekazują zagraniczne media. Według doniesień stacji TMZ gwiazdorska para na ślubnym kobiercu stanęła 16 lipca w sobotę. Ślub miał się odbyć w tajemnicy w Las Vegas. Już od jakiegoś czasu para nie ukrywała swojego uczucia, a na palcu Jennifer Lopez pojawił się pierścionek zaręczynowy.

Reklama

Jennifer Lopez i Ben Affleck już po ślubie!

Informacje na temat związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka pojawiały się od 2021 roku, to wtedy para miała znów się związać po latach przerwy. Oboje mieli za sobą poważne związki, a aktor przez 13 lat był mężem Jennifer Garner. W kwietniu Jennifer Lopez i Ben Affleck zaręczyli się i od tego czasu stało się jasne, że planują budować wspólną przyszłość, tworząc tzw. patchworkową rodzinę i wspólnie wychowując dzieci z poprzednich związków.

Teraz TMZ informuje, że 16 lipca Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli sekretny ślub. Na razie nie są znane szczegóły uroczystości.

FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Zobacz także: Jennifer Lopez w gorzkim wyznaniu o swojej matce! "Strasznie nas tłukła"

Drugie zaręczyny pary odbyły się 18 lat po pierwszych zaręczynach i wygląda na to, że para tym razem nie chciała już odkładać ślubu i zdecydowali się sformalizować swój związek. 52-letnia gwiazda nie ukrywa, że jest naprawdę szczęśliwa, a paparazzi stale przyłapują parę na czułościach, które okazują sobie podczas codziennych wspólnych wyjść.

Zobacz także
FILIPPO MONTEFORTE/AFP/East News

Gratulujemy!

Backgrid/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama