Jennifer Lopez przeżywa nie tylko wizerunkowy kryzys ale również sypie się jej życie prywatne. Media już od jakiegoś czasu rozpisują się o bliskim rozwodzie z Bennem Affleckiem. W rozmowie z InTouch, osoba z bliskiego otoczenia przekazała:

Reklama
Pewnym jest, że Jen rozpadła się na kawałki. Mówi, że nie wyobraża sobie scenariusza, w którym mogłaby istnieć bez Bena

Zachowanie Jennifer Lopez ma bardzo źle wpływać na Bena Afflecka.

Jennifer Lopez boi się rozwodu: "Cały czas płacze"

To definitywny koniec związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka? Piętrzą się plotki o dużym kryzysie w ich relacji. W dodatku coraz rzadziej udaje się widywać ich razem, a fotoreporterzy już nie raz dopatrzyli się braku obrączek na ich dłoniach. W dodatku wielka willa, którą zakupili, niedawno trafiła na sprzedaż. Jakby tego było mało, sypie się również kariera wokalistki. Niedawno zrozpaczona JLo wydała oświadczenie, w którym poinformowała o odwołaniu swojej trasy.

Z decyzją o odwołaniu trasy zwlekała do ostatniej sekundy. To był dla niej bardzo trudny wybór. Ale w końcu odbyła spotkanie kryzysowe, podczas którego wyjaśniono jej, jak słaba jest sprzedaż biletów i ogólny wniosek był taki, że zachowa twarz, jeśli odwoła tournee. Było to dla niej oczywiście ogromnym ciosem, ponieważ tak bardzo nie mogła się doczekać powrotu na scenę i dobrej energii od fanów
- w rozmowie z In Touch przekazała osoba z bliskiego otoczenia.
Jennifer Lopez i Ben Affleck sprzedają dom
John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News

W obliczu ogromnego kryzysu w karierze Jennifer Lopez musi liczyć się także z kryzysem w małżeństwie. Chce jednak zrobić wszystko, by temu zapobiec:

Dopóki nie zostaną złożone żadne dokumenty, Jen nadal desperacko trzyma się nadziei, że uda im się naprawić sytuację. Cały czas płacze i jest bardzo zdenerwowana. W jednej chwili przechodzi od złości, przez rozpacz, ataki paniki, a potem łudzi się, że to tylko chwilowy moment i wszystko będzie dobrze.

Źródło "In Touch" informuje, że Jennifer Lopez nie wyobraża sobie życia bez Bena Afflecka, co stawia go w jeszcze trudniejszej sytuacji:

Zobacz także
Pewnym jest, że Jen rozpadła się na kawałki. Mówi, że nie wyobraża sobie scenariusza, w którym mogłaby istnieć bez Bena, co wywiera na niego ogromną presję i tak naprawdę nie pomaga w tej sytuacji.

Jakiś czas temu dziennikarz próbował skonfrontować Jennifer Lopez z plotkami o kryzysie. Zbyła go jedynie słowami: "Przecież sam wiesz lepiej".

Reklama

Zobacz także: To dlatego związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka się rozpada? Oddzielne sypialnie to początek

Santa Monica, CA - *EXCLUSIVE* - Lovebirds Ben Affleck and Jennifer Lopez look happy and so much in love as they go out for coffee at Starbucks in Santa Monica. Pictured: Ben Affleck, Jennifer Lopez BACKGRID USA 11 DECEMBER 2022 USA: +1 310 798 9111 / usasales@backgrid.com UK: +44 208 344 2007 / uksales@backgrid.com *UK Clients - Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*
Backgrid/East News
Jennifer Lopez i Ben Affleck
AP/Associated Press/East News
Reklama
Reklama
Reklama