East News
Newsy

Jasnowidz z "Mam Talent" już wie, kto zostanie prezydentem! "Te wybory są przesądzone"

Jasnowidz z "Mam Talent" już wie, kto zostanie prezydentem! "Te wybory są przesądzone"

Do wyborów już tylko kilka dni i wszyscy zastanawiają się, kto zostanie prezydentem Polski. Ale jest osoba, która już wie, kto wygra nadchodzące wybory! Wojciech Glanc, jasnowidz i uczestnik programu "Mam Talent" w swojej transmisji na Youtubie stwierdził, że wyniki są już przesądzone. Kto zatem zdaniem Wojciecha Glanca zostanie naszym prezydentem? 

Zobacz także: Klaudia Kulawik 10 lat temu zajęła drugie miejsce w "Mam talent". Teraz jest popularną influencerką na Instagramie

"Hotel Paradise": Sandrze nie przypadł do gustu występ Adama w "Mam Talent"?! Dlaczego?

Wojciech Glanc z "Mam Talent" o wyniku wyborów prezydenckich

To już ostatnie dni kampanii prezydenckiej - kandydaci jeżdżą po Polsce i walczą o każdy głos. Według wielu sondaży w pierwszej turze wyborów możemy spodziewać się zwycięstwa Andrzeja Dudy. Jednak prawdopodobnie dojdzie także do drugiej tury, w której o ostateczne zwycięstwo obecny prezydent powalczy prawdopodobnie z Rafałem Trzaskowskim (tak wynika z sondaży przedwyborczych). Wyborcy z niecierpliwością czekają na ostateczne rozstrzygnięcie. 

Teraz okazało się, że jest już ktoś, kto przewidział wynik wyborów - to jasnowidz Wojciech Glanc, którego mogliśmy poznać między innymi w programie "Mam Talent". Uczestnik talent show zorganizował transmisję, w której opowiedział, kto jego zdaniem zdobędzie najwięcej głosów w nadchodzących wyborach i zostanie prezydentem. Jeśli słowa jasnowidza się potwierdzą, to najwyższy urząd w państwie znów będzie sprawował Andrzej Duda. 

PiS nie odda władzy. Chciałbym was pocieszyć, chciałbym wam powiedzieć, że będzie dobrze… Słuchajcie takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lockdownem itd. Przy tak dziwnej, niebywałej sytuacji jest to żyła złota. Nikt żądny władzy, takiej władzy nie odda, bo daje ona za dużo możliwości... [...] Duda będzie na czele, niestety. Tak to czuję - wyjawił podczas transmisji na Youtubie, Wojciech Glanc. 

Zdaniem jasnowidza nadchodzące wybory są już przesądzone. Wojciech Glanc zachęcił również swoich obserwatorów, aby jednak udali się do lokali wyborczych i oddali głos na swojego kandydata. 

Uważam, że te wybory są przesądzone. Zachęcam was oczywiście do tego, żebyście głosowali. Potrzebujemy trochę nadziei, chociaż odrobinę, bo inaczej zwariujemy.

Kim jest Wojciech Glanc? Jasnowidz dał się poznać jako kontrowersyjna postać w 2. edycji programu "Big Brother" (2001 rok), jednak z show odpadł zaledwie po dwóch tygodniach. Nieco lepiej poradził sobie w programie "Mam Talent", w którym pojawił się jako brzuchomówca i dotarł do półfinału. Dzisiaj jak sam o sobie pisze jest "profesjonalnym konsultantem tarota, hipnotyzerem i artystą". 

Myślicie, że jego wizja się sprawdzi? Posłuchajcie sami, co mówi na temat wyborów Wojciech Glanc! 

Wojciech Glanc był uczestnikiem programu "Big Brother" oraz "Mam Talent", dał się poznać jako brzuchomówca. Teraz pracuje jako jasnowidz.

East News

Myślicie, że wizja Wojciecha Glanca się sprawdzi? 

East News

Zobacz także
Kamil Lemieszewski z Ewą z Big Brothera

Kamil Lemieszewski - kim jest zwycięzca "Big Brother 2"? Ile ma lat? Czy ma dziewczynę?

Jury programu "Mam talent"

12. edycja "Mam talent" wciąż jest hitem TVN? Wyniki oglądalności są jednoznaczne!

 

East News
Newsy
Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie
Krzysztof Jackowski przepowiedział wynik wyborów prezydenckich. Ta wizja się sprawdzi?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce, a jego przepowiednie wielokrotnie się sprawdzały, dlatego jego słowa cieszą się tak dużą popularnością. Obecnie Krzysztof Jackowski swoimi przemyśleniami dzieli się za pośrednictwem kanału na YouTubie, który sam prowadzi. Teraz słynny jasnowidz poruszył temat wyborów prezydenckich. Wie, kto zwycięży? Zobacz także:  Jasnowidz Krzysztof Jackowski uważa, że koronawirus to wstęp do czegoś gorszego: "To zacznie się nagle, w czerwcu albo lipcu!" Krzysztof Jackowski zna losy kandydatów na prezydenta Polski? Krzysztof Jackowski zdecydował się nawiązać w rozmowie z „Super Expressem” do obecnej sytuacji politycznej w kraju i poruszył temat wyborów prezydenckich. Jasnowidz przewidział spory, jakie miały miejsce przed wyborami 10 maja: Mimo wszystko będzie awantura przed wyborami, chyba słuszna. Nie można nazwać tego okresu czasem kampanii przedwyborczej. Wybory będą przesunięte w czasie w moim odczuciu -mówił wtedy Krzysztof Jackowski.  Krzysztof Jackowski nie pozostawia złudzeń, jeśli chodzi o wybory prezydenckie i uważa, że wygra Andrzej Duda . Patrząc na sondaże nikt nie powinien być zaskoczony. A kto zajmie drugie miejsce? I teraz jeśli KO jest wrogiem PiS-u to mogli utrzymać panią Kidawę-Błońską i mimo wszystko postawić na Hołownię. Ale nie, postawili na pana Trzaskowskiego. I teraz uwaga! Ci co są zdeklarowani na pana Dudę, na pewno na pana Trzaskowskiego nie zagłosują. Czyli postawienie Trzaskowskiego nie odbiera głosów panu Dudzie, ale odbiera głosy Hołowni, panu Kamyszowi, itd. Powiem tak, jeśli dojdzie do tych wyborów, to wygra pan Duda. Drugi będzie Trzaskowski, ale z dość odległym wynikiem do pana Dudy ” - informuje "Super Express", cytując słowa...

Krzysztof Jackowski wizja
YouTube
Newsy
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"
Zaskakująca wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów! "Zwróćcie uwagę na to, co mówię"

Już w najbliższą niedzielę wybierzemy prezydenta. To właśnie 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów. Czy przez kolejne 5 lat urząd ten będzie sprawował obecny prezydent  Andrzej Duda ? A może zastapi go prezydent Warszawy  Rafał Trzaskowski ? Najsłynniejszy polski jasnowidz  Krzysztof Jackowski  już wcześniej, w wywiadzie dla se.pl mówił, że zwycięzcą będzie Duda. Jego nowa wizja jest jednak mocno zaskakująca. Zobaczcie sami. Zobacz także :  Nowa przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego. Tym razem chodzi o wakacje!  Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego na temat wyborów Krzysztof Jackowski, podczas jednej ze swoich ostatnich audycji na kanale YouTube przeznał, że w pierwszej turze wyborów prezydenckich głosował na Krzysztofa Bosaka.  Z tej przyczyny, że chyba czas na coś innego w ogóle w polityce naszego kraju. Wiele alternatyw nie ma, więc jakąs tam alternatywą jest konfederacja. Jak się skończyło, tak się skończyło. A co z drugą turą? Przed fragmentem relacji na YouTube poświęconej zbliżającym się wyborom Jackowski długo się zastanawiał na wizji. Jak w końcu wyznał, nie jest pewien czy pójdzie na wybory. Wie za to, że... nic się nie zmieni. Co do wyborów. Uważam, że nic się nie zmieni. Czyli przysięgę prezydencką wygłosi po raz drugi Duda - powiedział w końcu.  Ale to nie wszystko. Jego dalsze słowa brzmią zaskakująco.  Zwróćcie uwagę na to, co mówię. Nie mówię kto wygra. Mówię kto będzie przysięgał lojalność, praworządność i dbanie o prawo polskie - podkreślił Jackowski. I dodał: - Być może to ostatnia kadencja takiej przysięgi i naszej społecznej pewności, że nasz prezydent będzie reprezentował nas. Co myślicie o jego słowach? Myślicie, że rzeczywiście to...

Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusa w Polsce
EastNews
Newsy
Krzysztof Jackowski przewiduje: "Sytuacja będzie fatalna. To zacznie się latem!"
Krzysztof Jackowski przewiduje: "Sytuacja będzie fatalna. To zacznie się latem!"

Krzysztof Jackowski (56 l.) od kilku miesięcy snuje niepokojące wizje dotyczące przyszłości Polski - mówi nie tylko o pandemii koronawirusa , ale i o polityce. Jakiś czas temu jasnowidz mówił, że Małgorzata Kidawa-Błońska nie przetrwa do wyborów. To co mówił, sprawdziło się! (...) jakiś mężczyzna będzie powodem smutku Małgorzaty Kidawy-Błońskiej i nie dotrwa ona do wyborów jako kandydatka na prezydenta - mówił już jakiś czas temu Jackowski. Tym mężczyzną okazał się Rafał Trzaskowski. Rzeczywiście tak mówiłem długi czas temu, gdy Kidawa-Bońska zaczynała kampanię – przyznał potem sam Krzysztof Jackowski. Teraz jasnowidz z Człuchowa snuje nowe wizje, tym razem mówi o przedwczesnych wyborach i o pewnych perturbacjach w polskiej polityce, które zaczną się latem... Zobacz także:  Krzysztof Jackowski miał nową wizję! Mówi o pandemii: "Jej siła i rażenie nie jest takie jak się nam mówi"  Jackowski, po pierwsze, w swojej nowej wizji mówi, że do wyborów dojdzie wcześniej niż zakładano. Po drugie, twierdzi że rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji: Odczuwam dziwną rzecz, ona mnie niepokoi. Cały czas nachodzi mnie to bardzo silne przeczucie. Ten rząd nie dotrwa do końca swojej kadencji. Nie umiem powiedzieć dlaczego, ale dojdzie do przedwczesnych wyborów - powiedział Jackowski. Zobacz także:  Krzysztof Jackowski już wie, kto zostanie prezydentem Polski!? Wielkie zaskoczenie Jackowski dodaje, że do zmian dojdzie latem: W tym rządzie nastąpią jakieś poważne perturbacje… Ten rząd prawdopodobnie poda się do dymisji. Powód będzie zagrany, przygotowany i po tym ten rząd się ewakuuje. Sytuacja w naszym kraju będzie fatalna, gdy rząd to zrobi. Rząd wtedy może...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner