East News

Jasnowidz z "Mam Talent" już wie, kto zostanie prezydentem! "Te wybory są przesądzone"

East News

Do wyborów już tylko kilka dni i wszyscy zastanawiają się, kto zostanie prezydentem Polski. Ale jest osoba, która już wie, kto wygra nadchodzące wybory! Wojciech Glanc, jasnowidz i uczestnik programu "Mam Talent" w swojej transmisji na Youtubie stwierdził, że wyniki są już przesądzone. Kto zatem zdaniem Wojciecha Glanca zostanie naszym prezydentem? 

Zobacz także: Klaudia Kulawik 10 lat temu zajęła drugie miejsce w "Mam talent". Teraz jest popularną influencerką na Instagramie

Wojciech Glanc z "Mam Talent" o wyniku wyborów prezydenckich

To już ostatnie dni kampanii prezydenckiej - kandydaci jeżdżą po Polsce i walczą o każdy głos. Według wielu sondaży w pierwszej turze wyborów możemy spodziewać się zwycięstwa Andrzeja Dudy. Jednak prawdopodobnie dojdzie także do drugiej tury, w której o ostateczne zwycięstwo obecny prezydent powalczy prawdopodobnie z Rafałem Trzaskowskim (tak wynika z sondaży przedwyborczych). Wyborcy z niecierpliwością czekają na ostateczne rozstrzygnięcie. 

Teraz okazało się, że jest już ktoś, kto przewidział wynik wyborów - to jasnowidz Wojciech Glanc, którego mogliśmy poznać między innymi w programie "Mam Talent". Uczestnik talent show zorganizował transmisję, w której opowiedział, kto jego zdaniem zdobędzie najwięcej głosów w nadchodzących wyborach i zostanie prezydentem. Jeśli słowa jasnowidza się potwierdzą, to najwyższy urząd w państwie znów będzie sprawował Andrzej Duda. 

PiS nie odda władzy. Chciałbym was pocieszyć, chciałbym wam powiedzieć, że będzie dobrze… Słuchajcie takiej władzy, z takimi możliwościami jak w tej chwili pojawiły się przy tej całej trudnej i dziwnej sytuacji zwanej pandemią, zwanej koronawirusem, lockdownem itd. Przy tak dziwnej, niebywałej sytuacji jest to żyła złota. Nikt żądny władzy, takiej władzy nie odda, bo daje ona za dużo możliwości... [...] Duda będzie na czele, niestety. Tak to czuję - wyjawił podczas transmisji na Youtubie, Wojciech Glanc. 

Zdaniem jasnowidza nadchodzące wybory są już przesądzone. Wojciech Glanc zachęcił również swoich obserwatorów, aby jednak udali się do lokali wyborczych i oddali głos na swojego kandydata. 

Uważam, że te wybory są przesądzone. Zachęcam was oczywiście do tego, żebyście głosowali. Potrzebujemy trochę nadziei, chociaż odrobinę, bo inaczej zwariujemy.

Kim jest Wojciech Glanc? Jasnowidz dał się poznać jako kontrowersyjna postać w 2. edycji programu "Big Brother" (2001 rok), jednak z show odpadł zaledwie po dwóch tygodniach. Nieco lepiej poradził sobie w programie "Mam Talent", w którym pojawił się jako brzuchomówca i dotarł do półfinału. Dzisiaj jak sam o sobie pisze jest "profesjonalnym konsultantem tarota, hipnotyzerem i artystą". 

Myślicie, że jego wizja się sprawdzi? Posłuchajcie sami, co mówi na temat wyborów Wojciech Glanc! 

Wojciech Glanc był uczestnikiem programu "Big Brother" oraz "Mam Talent", dał się poznać jako brzuchomówca. Teraz pracuje jako jasnowidz.

East News

Myślicie, że wizja Wojciecha Glanca się sprawdzi? 

East News

 

Więcej na temat Mam Talent
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26