Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy Beata Tadla i Jarek Kret są razem czy nie?! Beata Tadla z torebką za 129zł Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy
East News
1/4
Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy
East News

 

Jarosław Kret wciąż próbuje odzyskać Beatę Tadlę! Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta, do którego doszło pół roku temu zaskoczyło wszystkich. Para miała konkurować ze sobą w "Tańcu z Gwiazdami" jednak tuż przed rozpoczęciem show pogodynek w jednym z wywiadów dał jasno do zrozumienia, że jego związek z dziennikarką to już przeszłość. 

 

Ja mam swój własny dom na warszawskiej Starówce, Beata ma swój gdzie indziej. Nie chcę wnikać w szczegóły i o tym opowiadać, ale tak wygląda nasze życie. Każdy z nas ma swoje- mówił wówczas w rozmowie z "Faktem".

 

Później pojawiły się plotki, że Beata Tadla właśnie z mediów dowiedziała się o decyzji swojego partnera dotyczącej ich rozstania. Tadla nie potrafiła ukryć swoich emocji, ale w trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie syna i przyjaciół, których poznała na planie "Tańca z Gwiazdami".  Po jakimś czasie okazało się, że Jarosław Kret zrozumiał swój błąd, zapisał się na terapię i próbował przekonać gwiazdę, żeby dała mu jeszcze jedną szansę. Dziennikarka jednak nie chciała o tym słyszeć.

 

Teraz okazuje się, że pogodynek wciąż walczy o byłą partnerkę! To co zrobił ostatnio zaskoczyło nie tylko dziennikarkę, ale i ich kolegów z pracy, którzy byli świadkami dość niezwykłej sceny...

 

Co zrobił Jarosław Kret i jak skomentowała to Beata Tadla? Szczegóły w naszej galerii! 

 

Zobacz także: Beata Tadla: „Niczego nie żałuję. Na pewno wiem, czego nie chcę”

2/4
Beata Tadla i Jarek Kret są razem czy nie?!

 

Według relacji "Super Expressu" Jarosław Kret zdecydował się publicznie prosić Beatę Tadlę o wybaczenie! Do całej sytuacji doszło w redakcji NOVA TV, a świadkami byli koledzy z pracy pogodynka i dziennikarki. Co zrobił Jarosław Kret? Były partner Tadli padł przed nią na kolana i błagał, żeby dała mu szansę. 

Wszyscy byliśmy w szoku. Jarek nagle wszedł do newsroomu, klęknął przed Beatą, chwycił ją za ramię i błagalnym głosem poprosił, aby przeczytała list od niego. Beata się wściekła, powiedziała, żeby przestał robić szopki, bo to zaczyna być niesmaczne!- w rozmowie z dziennikiem zdradza świadek całego zdarzenia. 

A jak zachowanie Jarosława Kreta skomentowała sama Beata Tadla? Odpowiedź na następnej stronie!

 

Zobacz także: Poruszające wyznanie Beaty Tadli: „Starałam się, jak mogłam ”

3/4
Beata Tadla z torebką za 129zł
ONS.pl

Jak całą sytuację komentuje Beata Tadla? Dziennikarka nie ukrywa, że nie jest zachwycona zachowaniem byłego partnera. 

Nie będę komentować ani tego, ani innych zdarzeń z udziałem Jarosława Kreta- powiedziała w rozmowie z "Super Expressem". 

 

Zobacz także: Jarosław Kret w jedynym wywiadzie opowiada swoją historię!

4/4
Beata Tadla i Jarosław Kret rozstali się!
ONS

Myślicie, że Beata Tadla wybaczy kiedyś byłemu partnerowi? Waszym zdaniem dziennikarka i Jarosław Kret byli fajną parą? 

 

Zobacz także: Syn Beaty Tadli nie lubił Kreta! Uważał, że nie traktuje dobrze jego mamy

Więcej na temat Beata Tadla Jarosław Kret