ONS
Newsy

Jarosław Kret jest przekonany, że to jemu Beata Tadla zawdzięcza wygraną w "Tańcu z Gwiazdami". Co dokładnie powiedział?

Ciekawe, co na to dziennikarka...

Beata Tadla wygrała 8. edycję "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie i zgarnęła kryształową kulę, ale... Jarosław Kret twierdzi, że to jego zasługa! Choć w czasie trwania programu rozstał się z ukochaną i naraził ją na wiele niepowodzeń, teraz tłumaczy, że jest współodpowiedzialny za jej sukces. 

 

Dokonała tytanicznego dzieła. To nie ma co w ogóle ukrywać. Niesamowicie się cieszę. Namówiłem Beatę do tego programu. Namówiłem producentów tego programu, żeby ją też namówili, bo oni się bali, że ona nie będzie chciała brać w tym udziału. I od pierwszego odcinka już jak widziałem jej pierwszy taniec, to wiedziałem, że będzie w finale - powiedział z przekonaniem Jarosław Kret w NOWEJ TV.

 

 

Przypominamy, że po rozstaniu z życiowym partnerem, Beata Tadla chciała nawet odejść z "Tańca z Gwiazdami", ale Jan Kliment jej na to nie pozwolił. To chyba on odpowiada za jej osiągnięcia na parkiecie, nie sądzicie? 

 

Zobacz także: "Taki numer, jaki wyciął jej Jarek może każdego złamać" - Krzysztof Gojdź wspiera Beatę Tadlę w trudnych chwilach!

 

Znam Beatę, potrafi ciężko pracować, włożyła całą swoją energię i wszystkie uczucia, całą pasję w ten taniec. Musiała wygrać, to nie ma gadania. Beata jest szalenie ambitna i jak postanowi to, tak to wykona, to zrobi. Jest diabelnie pracowita. Cieszę się, gratuluję jej z całego serca - słodzi dalej Jarosław Kret, czyżby dlatego, że postanowił ją odzyskać? 

 

 

Pogodynek podobno żałuje, że zostawił Beatę, ale ona raczej nie da mu drugiej szansy. Już na finale "Tańca z Gwiazdami" było widać, że trzyma byłego na dystans... 

 

Zobacz: Też zauważyliście ten gest? Kret tuż po finale "Tańca z Gwiazdami" pogłaskał Tadlę, a co zrobiła ona?

 

Jarosław Kret pogratulował byłej partnerce wygranej w "Tańcu z Gwiazdami"

ONS

Teraz twierdzi, że jej sukces to także jego zasługa! 

Jarosław Kret w 1. odcinku Tańca z gwiazdami
ons.pl

Beata Tadla i Jarosław Kret na Balu Dziennikarzy
East News
Newsy
Jarosław Kret chce wrócić do Tadli?! "Poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować"!
Jarosław Kret chce wrócić do Tadli?! "Poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować"!

  Beata Tadla z pewnością na długie lata zapamięta swój udział w programie "Taniec z gwiazdami". Nie tylko dlatego, że udało jej się wygrać  taneczne show Polsatu . Przypomnijmy, że początek programu nie zaczął się dla niej szczęśliwie. Chwilę wcześniej jej ukochany, Jarosław Kret, na łamach "Faktu" oznajmił, że... ich związek to już przeszłość! Choć początkowo Beata Tadla załamała się i chciała nawet zrezygnować  z udziału w programie "Taniec z gwiazdami", później nabrała wiatru w żagle i udowodniła, że nic nie jest w stanie jej złamać!   Zobacz: Beata Tadla chciała zrezygnować z "Tańca z gwiazdami" po rozstaniu z Kretem! Dlaczego?   Jarosław Kret ponoć już teraz żałuje, że odszedł od kobiety, z którą spędził ponad 5 lat. Jego znajomi twierdzą nawet, że pogodynek chce zawalczyć o Beatę Tadlę i odzyskać jej miłość.   Jarek poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować, że odszedł od Beaty. Teraz podkreśla, że nie wyobraża sobie bez niej życia. Powtarza kolegom z Nowej TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać względy Beaty . Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić - zdradza znajomy Jarka Kreta w rozmowie z "Super Expressem".   Beata Tadla wydaje się nie być zainteresowana powrotem do mężczyzny, który wyrządził jej taką krzywdę. Najlepiej było to widać podczas finału programu "Taniec z gwiazdami". Gdy Jarosław Kret chciał pogratulować dziennikarce zwycięstwa, ta ostentacyjnie odwróciła się do niego plecami . Dopiero później pozwoliła mu złożyć na swoim policzku pocałunek.   Znajomi dziennikarki również potwierdzają, że Beata Tadla nie tęskni już za byłym ukochanym.   Ignoruje jego SMS-y....

Beata Tadla i Jarek Kret na żywo w programie
Newsy
Kret upokorzył Tadlę na wizji?! Poszło o... pierścionek zaręczynowy! Mamy WIDEO
Przesadził?

  Rozstanie Beaty Tadli i Jarosława Kreta wzbudziło ogromne emocje. Tym bardziej że Beata Tadla dowiedziała się, że jest singielką... z mediów! Sytuacji między byłymi partnerami nie polepszał fakt, że oboje spotykali się na planie "Tańca z Gwiazdami" i w studiu telewizyjnym Nowa TV. Między Beatą i Jarosławem na wizji widać duże napięcie, a ostatnio pogodynek... poniżył swoją partnerkę przed kamerami!   Zobacz:  "To wybór Jarka, nie wolno nic na siłę". Beata Tadla ujawniła kulisy związku z Jarosławem Kretem!   Beata Tadla i Jarosław Kret w starciu o pierścionek zaręczynowy!  W wydaniu "24 Godzin" Beata Tadla i Jarosław Kret wdali się w dyskusję, dotyczącą pierścionków zaręczynowych. W telewizji został wyemitowany materiał o pierścionku Joanny Krupy, wartym 2 miliony złotych. Wtedy Marek Czyż, współprowadzący programu spytał Kreta: - Kupiłbyś taki? Jarosław Kret zażartował, że nie ma tylu pieniędzy, ale gdyby miał, to by kupił. W tym czasie Beata Tadla nerwowo ruszała dłońmi, wpatrując się  w nie. To nie umknęło uwadze Jarosława. - A co ty tak pokazujesz? Ona miała jeden pierścionek, ale się jej rozpadł - powiedział. Jak zareagowała Beata Tadla? Zobaczcie wideo!   Polecamy:  Tadla i Kret znów razem w programie na żywo. Beata zakpiła z Jarosława! ZOBACZ   Przeczytaj też:  Beata Tadla i Jarosław Kret razem w programie na żywo! Zobaczcie tylko minę dziennikarki!   Jarosław Kret poniżył Beatę Tadlę na wizji!   Beata Tadla ostro odpowiedziała Jarosławowi! 

ONS
TV-Show
Też zauważyliście ten gest? Kret tuż po finale "Tańca z Gwiazdami" pogłaskał Tadlę, a co zrobiła ona?
To nie wróży im świetlanej przyszłości

  Wczorajszy finał "Tańca z Gwiazdami" wygrała Beata Tadla . Wzruszona dziennikarka z niedowierzaniem przyjmowała gratulacje od pozostałych uczestników programu - w tym od Jarosława Kreta , z którym rozstała się trzy miesiące temu.  Nowe:  Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie .   Pogodynek, gdy wraz z innymi uczestnikami teh edycji TzG wyszedł na scenę, najpierw nieśmiało pogłaskał dawną ukochaną po plecach, ale ona... wydawało się, że w ogóle tego nie zauważyła . Odwróciła się do innych osób, a on został za jej plecami. Tyle mogli zobaczyc przynajmniej widzowie show. Dopiero później poświęciła mu kilka sekund, przyjęła gratulacje i zgodziła się na niewinnego całusa w policzek. To widać na zdjęciach robionych w czasie finału "Tańca z Gwiazdami".   Zobacz:  "Mama zasługuje na kogoś innego"! Syn Beaty Tadli ostro o Jarosławie Krecie, jak komentuje rozstanie pary?   To zachowanie tylko "pod publikę"? Jak dowiedział się "Super Express" Beata nie chce mieć już nic wspólnego z Jarkiem , który obiecał jej wspólną przyszłość, a potem rzucił ją z dnia na dzień!  - Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz. odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie - powiedział informator "Super Expressu".   Zobacz:  Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów   Okazuje się jednak (i to było wczoraj widać), że Kret żałuje pochopnej decyzji i chce odzyskać ukochaną.  - Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko,...

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner