Jarosław Jakimowicz płacze na antenie TVP Info
Newsy

Jarosław Jakimowicz płacze na wizji w TVP Info i mówi: "Zniszczyliście część mojego życia". Jest nagranie

Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt. Jarosław Jakimowicz płacze na antenie TVP Info - nagranie, filmik.

Jarosław Jakimowicz zabrał dziś głos w sprawie oskarżeń o gwałt na antenie TVP Info. Prezenter stacji po raz kolejny odniósł się do wpisu dziennikarza Piotra Krysiaka, który jakiś czas temu w swoim poście na Facebooku opublikował historię gwałtu na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020. Choć we wpisie Krysiaka nie pojawiło się nazwisko Jakimowicza, ten postanowił od razu wydać oświadczenie, nie przyznając się do winy:

Dlaczego od wielu miesięcy trwa śledztwo, a ja - podobno podejrzewany o gwałt - nawet nie zostałem przesłuchany?! Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci! Nie jestem zdolny do takich czynów, brzydzę się agresją wobec kobiet. Jak mam się w tej sytuacji bronić? Jestem, jaki jestem. Pracuję w TVP, co nie każdemu się podoba. Przyzwyczaiłem się do ataków, ale zarzuty o gwałt to przekroczenie wszelkich zasad. Jestem w każdej chwili gotowy zeznawać w prokuraturze - powiedział w rozmowie z Onetem Jakimowicz.

Ogórek broni Agaty Dudy: "Media próbowały sprowokować ją! Pani prezydentowa mówi i to dużo"

Jarosław Jakimowicz płacze na wizji w TVP Info i przekonuje, że jest niewinny

Emocje w tej sprawie jednak nie ustają. W programie na żywo Jarosław Jakimowicz postanowił wydać oświadczenie, jak sam zaznaczył, z szacunku dla widzów. 

Tydzień temu zostałem posądzony o gwałt, o coś, czego nigdy w życiu nie zrobiłem. Zostałem posądzony nie przez sąd, nie przez policję, nie przez prokuraturę, nie przez adwokata, nie przez poszkodowanego, ale przez człowieka i jego post w internecie [...] Według nich tym winnym jestem ja, media niszczą jakąś część mojego życia - mówił łamiącym się głosem Jakimowicz.

Emocje u prezentera brały górę. Pojawiły się łzy, w trudnych momentach pocieszała go Magdalena Ogórek, współprowadząca program:

Jestem niewinny, nigdy nie zrobiłem takiego czynu, muszę państwu to powiedzieć, bo podejrzewam, że nie będą wszyscy zadowoleni z tego co powiem: przyznaje tym mediom, którym chyba tylko i wyłącznie na tym zależy, zniszczyliście część jakąś mojego życia, część z życia moich dzieci, moich przyjaciół - mówił załamany Jakimowicz.

Całe oświadczenie Jarosława Jakimowicza - tutaj. 

 

Wcześniej Jakimowicz poinformował portal tvp.info o tym, że złoży pozew przeciw Piotrowi Krysiakowi o ochronę dóbr osobistych. Wystosował również pismo do prokuratury z gotowością, aby pojawić się na przesłuchaniu i udowodnić swoją niewinność. 

Wg informacji Piotra Krysiaka śledztwo w tej sprawie zostało zawieszone przez prokuraturę:

Sytuacja z tym postępowaniem jest taka, że jest w tej chwili zawieszone. Wystosowaliśmy wniosek o pomoc prawną za granicę. Dodatkowo musimy zebrać dowody, które znajdują się na terenie innych państw. Dlatego czekamy w tej chwili na wyniki tych czynności. - powiedziała Krysiakowi rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie, Agnieszka Kępka.

Stacja TVP zadecydowała, że nie zawiesi Jarosława Jakimowicza, za co podziękował w emocjonalnym oświadczeniu.

Dziękuję za to. Dziękuję moim pracodawcom za to, że mogę tutaj siedzieć. Dziękuję panu dyrektorowi za to, że mi wierzy. Dziękuję mojej rodzinie, dziękuję znajomym, którzy piszą setki i dziesiątki wiadomości, pocieszając.

Jarosław Jakimowicz płacze na antenie TVP Info

Jarosław Jakimowicz płacze na antenie TVP Info

Zobacz także
Jarosław Jakimowicz w marynarce

Jarosław Jakimowicz parodiuje i naśmiewa się z Krystyny Jandy. Widzowie: „Dno i metr mułu” 

Jarosław Jakimowicz

Jarosław Jakimowicz zdobył popularność w latach 90. jako aktor, a dziś jest prezenterem TVP Info. Jak wyglądała jakiego "kariera"?

 

Oleh i Madzia z Big Brothera
Instagram/Madzia.official
Newsy
Oleh zdradza kulisy skandalu z Milexem. Jak to wpłynęło na jego relacje z Madzią Wójcik?
Oleh Rieszeńczew z Big Brothera komentuje konflikt z Milexem. Jak wyglądają ich relacje? Kim jest Milex i dlaczego oskarża Oleha o przemoc wobec Madzi Wójcik?

Oleh Riaszeńczew komentuje szokujące doniesienia na temat jego relacji z partnerką Madzią Wójcik oraz jej przyjacielem, influencerem Milexem. Niedawno do mediów trafiła informacja, że Oleh miał pobić przyjaciela Madzi i wyrzucić go z domu, w którym mieszkali we trójkę. Milex twierdzi, że powodem zachowania Oleha było zwrócenie mu uwagi... za przemoc w stosunku do partnerki.  Znajomi Magdy zaprzeczyli tym doniesieniom publikując dowody na manipulacyjne zachowanie Milexa. Influencer miał straszyć tym, że opowie w mediach, jak Madzia się zmieniła. Oleh Riaszeńczew wystosował oficjalne oświadczenie, w którym zaprzeczył oskarżeniom o pobicie Milexa i przedstawił swoją wersję wydarzeń: Milex nie został wyrzucony z mieszkania, tylko dostał odpowiednią ilość czasu na znalezienie nowego lokum. Podjęliśmy taką decyzję, ponieważ Kamil Rój (Milex)  cyklicznie nas okradał, okłamywał, a z domu robił sobie hotel  – napisał na InstaStories Dodał również, że wraz z Magdą nie będą tolerowali nadużywania alkoholu, a człowiek, któremu zaufali chciał się wybić na ich popularności.  W rozmowie z Party.pl Oleh opowiedział, jak ta sytuacja wpłynęła na jego relacje z Madzią oraz czy on i jego partnerka utrzymują kontakt z Milexem. Posłuchajcie! Zobacz także: Romans Magdy i Oleha kwitnie! Zobacz, jak zaszaleli na imprezie w domu Wielkiego Brata! Magda Wójcik z Milexem.  

Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt
Newsy
Jarosław Jakimowicz odpowiada na zarzuty o gwałt po publikacji szokującego wpisu Piotra Krysiaka! 
"Gwiazdor TVP gwałcicielem?" - szokujący wpis Piotra Krysiaka na Facebooku. O kim mowa? Głos w sprawie zabrał Jakimowicz.

Jarosław Jakimowicz zabrał głos w sprawie szokującego wpisu dziennikarza, Piotra Krysiaka. W poniedziałek wieczorem Krysiak, autor m.in. głośnej książki "Dziewczyny z Dubaju", na swoim Facebooku opublikował długą i szczegółową historię gwałtu na jednej z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020. Do zdarzenia miało dojść w lutym 2020 roku. Według Krysiaka ofiarą jest  dyrektorka marketingu i PR w jednej z brytyjskich firm , a oprawcą  Gwiazda publicystyki TVP INFO. Dziennikarz nie podał żadnych nazwisk, a według dziennikarzy Onetu chodzi o Jarosława Jakimowicza, prezentera w TVP Info. Aktor odpowiedział na zarzuty. Jarosław Jakimowicz: Nikogo nie zgwałciłem! Przysięgam na zdrowie moich dzieci!   Dziennikarz Piotr Krysiak opisał na Facebooku historię gwałtu na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020 oraz postępowanie policji czy prokuratury w tej sprawie:  Gwiazda publicystyki TVP INFO miała zgwałcić uczestniczkę konkursu Miss Generation 2020. Tak utrzymuje kobieta, która uciekła ze zgrupowania i zgłosiła sprawę policji. Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie, ale nie przesłuchała jeszcze „gwiazdora”. Śledztwo trwa już 8 miesięcy i zostało w tej chwili zawieszone, ponieważ prokurator czeka na informację od brytyjskiej policji. Dotarłem do kulis całego wydarzenia więc ten post nie będzie krótki! Do zdarzenia miało dość w hotelu Parisel Palace pod Łukowem. To tam gwałciciel miał zaatakować kobietę oraz ją zgwałcić. Dzień po uczestniczka uciekła z hotelu, pojechała do szpitala, gdzie wezwano policję. Uczestniczka konkursu pokazała policjantom film, który udało jej się nagrać: Kilka dni później, podczas warsztatów poprzedzających konkurs, które odbywały się w hotelu Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem, wracając do pokoju...

Jarosław Jakimowicz
Newsy
Jarosław Jakimowicz zdobył popularność w latach 90. jako aktor, a dziś jest prezenterem TVP Info. Jak wyglądała jakiego "kariera"?
Kim jest Jarosław Jakimowicz? Kariera Jarosława Jakimowicza, w TVP Info jako publicysty.

Jarosław Jakimowicz do niedawna był znany głównie z ról w kultowych filmach lat 90., ale od 2020 roku rozpoczął współpracę z TVP Info, gdzie razem z Magdaleną Ogórek prowadzi program „W kontrze”. Gwiazdor popularność zawdzięcza roli w filmie "Młode Wilki”, która otworzyła mu drzwi do kariery. Jak do tej pory wyglądała kariera Jarosława Jakimowicza? Okazuje się, że w młodości miał drobny konflikt z prawem, a jego życie miłosne jest wyjątkowo burzliwe... Burzliwa młodość Jarosława Jakimowicza Jarosław Jakimowicz wychował się na warszawskiej Woli. Nigdy nie ukończył szkoły aktorskiej, ale Technikum Mechaniczne w Warszawie. Przez wiele lat mieszkał w Niemczech, gdzie pracował m.in. w restauracji. Na swoim koncie ma też konflikty z prawem. Był skazany za drobne kradzieże, a nawet trafił do więzienia na 4 miesiące za obrabowanie poczty. Przełom w życiu Jarosława Jakimowicza nastąpił w 1995 roku, kiedy dostał rolę w filmie "Młode Wilki" Jarosława Żamojdy. Rola „Cichego” otworzyła początkującemu aktorowi drzwi do kariery. Dwa lata później zagrał jeszcze w „Młodych Wilkach ½”. Potem pojawił się jeszcze w filmach „Nic śmiesznego”, „Wyjazd integracyjny”, „Poranek kojota” oraz w małych rolach w serialach „Złotopolscy” czy „Pierwsza miłość”. Z aktorstwem mu nie wyszło, więc zaczął głośno komentować sprawy polityczne. Nie raz chwalił obecną władzę (np. na antenie złożył "hołd" Antoniemu Macierewiczowi), szybko znalazł więc posadę w TVP Info. Prowadzi tam program "W kontrze", a także pojawia się jako ekspert od wszystkiego w programie Michała Rachonia "Jedziemy".  Życie miłosne Jarosława Jakimowicza Życie miłosne 51-letniego Jarosława Jakimowicza było...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik