Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl
Zobaczcie, co napisał
1/4
Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska na premierze w kinie
ONS.pl

 

Jarosław Bieniuk opublikował w sieci poruszający wpis, a w nim apel do Jerzego Owsiaka. Były piłkarz nie ukrywa, że nie może pogodzić się z decyzją prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który zrezygnował z pełnionej dotychczas funkcji. Jerzy Owsiak, po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, który został zamordowany podczas 27. Finału WOŚP, ze łzami w oczach poinformował, że odchodzi z fundacji. Decyzja Jerzego Owsiaka poruszyła tysiące internautów, w tym wiele gwiazd. W sieci pojawiło się mnówstwo próśb  skierowanych do lidera WOŚP, by nie opuszczał fundacji... 

Do apelu dołączył również Jarosław Bieniuk, który zamieścił w sieci poruszające zdjecia i wpis. Mąż Anny Przybylskiej, która zmarła na raka w 2014 roku, opowiedział o dramacie, który przeżył razem z Anią podczas narodzin ich syna Szymona. Jarosław Bieniuk prosi Jerzego Owsiaka, żeby nie opuszczał WOŚP! 

Zobaczcie WZRUSZAJĄCY wpis Jarosława Bieniuka!

 

Zobacz także: Gdańszczanie kochali Pawła Adamowicza. Na Instagramie pokazywał to, co było dla niego najważniejsze

 

2/4
Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP

 

Jarosław Bieniuk zdradził dlaczego razem z Anną Przybylską podjęli kiedyś decyzję, że zawsze będą wspierać Jerzego Owsiaka i WOŚP. Były piłkarz opublikował wzruszający wpis i zdjęcia. 

Zobacz także: Internauci nie przyjmują rezygnacji Owsiaka! „Nie pozwólmy, by zabójca zabił także WOŚP”

 

3/4
Jarosław Bieniuk
ONS

 

Jarosław Bieniuk dołączył do akcji #muremzajarkiem i opublikował w sieci poruszający wpis. 

PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc .Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku. Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią🙏do apelu aby się Pan nie poddawał ! Jest Pan nam potrzebny !#muremzajurkiem- czytamy na Instagramie. 

Zobaczcie wpis i ZDJĘCIA, które opublikował były piłkarza. (kliknij na strzałkę na zdjęciu - po prawej stronie, żeby zobaczyć wszystko)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc .Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku. Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej .Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią🙏do apelu aby się Pan nie poddawał ! Jest Pan nam potrzebny !#muremzajurkiem

Post udostępniony przez Jaroslaw Bieniuk (@jaretpalmer)

 

Zobacz także: Wyjątkowa pamiątka po Annie Przybylskiej trafiła na aukcję WOŚP! 

4/4
Jurek Owsiak rezygnuje z funkcji prezesa WOŚP

 

Czy Jerzy Owsiak zmieni zdanie? Trzymamy kciuki, żeby tak się stało! 

My również nie wyobrażamy sobie WOŚP bez Jerzego Owsiaka! 

Zobacz także: Jurek Owsiak pomógł milionom dzieci, a jakim sam jest ojcem?