Beata Tadla, Jarosław Kret
fot WBF/Polsat
Newsy

Dlaczego Jarosław Kret wziął udział w "Tańcu z gwiazdami", skoro chce odpaść jako pierwszy?

Otwarcie przyznał, że chodzi o...

 

O Beacie Tadli i Jarku Krecie nadal jest głośno. Para miała rywalizować ze sobą w "Tańcu z Gwiazdami", jednak tuż przed 1. odcinkiem wyszło na jaw, że w ich z związku nie dzieje się najlepiej. Sam Kret zasugerował wcześniej w jednym z wywiadów, że nie są już z Beatą parą. Teraz oboje milczą na ten temat i nie wyjaśniają jak jest naprawdę.

 

Dlatego wszyscy się zastanawiają, dlaczego Tadla i Kret zdecydowali się wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nie żeby nauczyć się tańczyć... Nie żeby przeżyć przygodę... Nie dlatego, żeby ze sobą rywalizować... Rzeczywistość jest prozaiczna. Dla pieniędzy. Otwarcie przyznał się, że interesują go pieniądze za odcinek.

 

Zobacz: Jarosław Kret wydał oświadczenie w sprawie rozstania z Beatą Tadlą! "Chciałbym odpaść z tego programu jak najszybciej"

 

Krzysztof Gojdź też obserwował minę Jarka Kreta podczas finału "Tańca z Gwiazdami"! Kwituje to krótko i dosadnie

Kret i Tadla - na co chcą wydać pieniądze z "Tańca z gwiazdami"?

Na główną wygraną absolutnie nie liczę. Biorę udział w tym programie między innymi z tego powodu, że w związku z brutalną reformą szkolnictwa byłem zmuszony wysłać moje dziecko do szkoły prywatnej.

Powiedziałem sobie, że wszystkie pieniądze, które zarobię w tym programie, pójdą na czesne - powiedział w wywiadzie dla Vivy  Jarosław Kret.

Na razie po jego występie można powiedzieć, że prezenter słabo wypadł i jest duża szansa, że w trzecim odcinku już go nie zobaczymy. Co innego Beata Tadla, która zatańczyła świetnie. Ale też wzięła udział w show z pobudek materialnych. 

 

Zobacz: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

 

- Nagrodę przeznaczyłabym na spłatę długów. Ostatnio tylko pracuję i wszystko, co zarabiam oddaję na zobowiązania finansowe - powiedziała wywiadzie dla "Vivy" Tadla.

- Nie mów o spłacaniu długów bo takich nie masz. Masz kredyty. A to nie są długi - dopowiedział Kret.

- Dla mnie są. Najbardziej się boję, że nie starczy mi na kredyty - odpowiedziała mu Tadla. 

Przypomnijmy, że Beata Tadla kupiła segment pod warszawą i na to wzięła duży kredyt.

 

Zobacz także: To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat! Czy Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Poznaj historię ich miłości

 

Jarosław Kret i Beata Tadla przyznali się, że nigdy ze sobą jeszcze nie zatańczyli. A są związkiem 5 lat.  

Beata Tadla i Jarek Kret

 

Tadla bardzo dobrze zatańczyła w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami".

Beata Tadla zachwyciła w
ONS

 

Jarosław Kret zatańczył najgorzej w historii programu.

Jarosław Kret w Tańcu z gwiazdami
ONS.pl

Znana para w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS
Newsy
Jedna z popularnych par show biznesu wystąpi w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami"!
To będzie edycja!

  Beata Tadla i Jarosław Kret wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami" ! Po półrocznej przerwie, taneczne show wraca na antenę Polsatu i wszystko wskazuje na to, że najnowsza edycja będzie prawdziwym hitem. Od kilku tygodni media spekulują, kto tym razem zawalczy o Kryształową Kulę. Plotkuje się, że w najnowszej odsłonie show pojawi się m.in. Renata Kaczoruk oraz gwiazda Polsatu, Ewa Zakrzewska. Teraz magazyn "Party" informuje, że w programie nie zabraknie również Beaty Tadli i Jarosława Kreta!    Beata Tadla i Jarosław Kret w Tańcu z Gwiazdami Zarówno dla Beaty Tadli i Jarosława Kreta, którzy od 2013 roku tworzą szczęśliwy związek, występy w hitowym "Tańcu z Gwiazdami" z pewnością będą wielkim powrotem do świata show-biznesu. Para od jakiegoś czasu coraz mniej pokazuje się publicznie - teraz z pewnością wszystko się zmieni! Tadla i Kret będą ze sobą rywalizować na parkiecie i walczyć o Kryształową Kulę! Kto wie, być może udział w tanecznym show zwiastuje zmiany w ich życiu zawodowym? Warto przypomnieć historię Pauliny Chylewskiej, która kilka miesięcy po występach w "TzG" rozpoczęła pracę w stacji Polsat. Czy z Beatą Tadlą i Jarosławem Kretem będzie podobnie? Co ciekawe, w 2015 roku Jarosław Kret zapewniał, że nigdy nie zgodzi się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nie jestem stworzony do tańca. Są granice, których nie przekroczę, by nie być uznanym za śmiesznego -  mówił wówczas w rozmowie z "Twoim imperium" Jak widać, po latach Jarosław Kret dał się jednak namówić na udział w programie! Będziecie im kibiocować w "Tańcu z Gwiazdami"? Kto Waszym zdaniem ma większe szanse na zwycięstwo? Beata Tadla czy Jarosław Kret?   Zobacz także:  Po "Azji Express" przyszła pora na "Taniec z Gwiazdami"? Hanna Lis podjęła już decyzję w tej sprawie!   Beata Tadla i Jarosław Kret zatańczą w "Tańcu z...

Beata Tadla, Jarosław Kret
ONS.pl
Newsy
Czy „Taniec z gwiazdami" pomoże Beacie Tadli i Jarosławowi Kretowi pokonać kryzys?
Czy „Taniec z gwiazdami" pomoże Beacie Tadli i Jarosławowi Kretowi pokonać kryzys?

Wywiad, jakiego niedawno Beata Tadla i Jarosław Kret udzielili magazynowi "Viva!" wprawił wielu czytelników w osłupienie. Do tej pory, wydawałoby się dobrana para, skonfrontowała się ze sobą, a z ust Beaty padło mnóstwo gorzkich słów, jak choćby te: „Wiele rzeczy deklarowałeś... w spełnianiu obietnic nie jesteś najlepszy”. Jarek przez większość rozmowy starał się tłumaczyć. Jednak czytelnicy odnieśli wrażenie, że w związku tej pary pojawił się kryzys. W najnowszym numerze magazynu „Party" Kret zaprzecza temu.   Jaki kryzys? U nas wszystko po staremu, bez zmian – mówi „Party” Jarosław Kret.   ZOBACZ:  Czy „Taniec z gwiazdami" pomoże Jarkowi Kretowi i Beaty Tadli w karierze? Czy bardziej przeszkodzi?   Najwyraźniej jednak innego zdania jest Beata, bo jak czytamy dalej w „Party" czuje się rozczarowana postawą Jarka. Para od jakiegoś czasu nie pojawia się razem publicznie, nie spędziła też w tym roku wspólnie wakacji. Podobno udział w „Tańcu z gwiazdami" ma być rodzajem terapii dla ich obojga.   Beata zdecydowała się na udział w „Tańcu z gwiazdami” dlatego, aby dać Jarkowi szansę. Ma nadzieję, że on wreszcie coś zrozumie, otworzy się i zmieni podejście do życia, a także związku - zdradza „Party” przyjaciółka dziennikarki.   Więcej o tym, co się dzieje w związku Beaty i Jarka czytaj w magazynie „Party". Za kilka dni pierwszy odcinek show „Taniec z gwiazdami", gdzie para będzie rywalizować ze sobą na parkiecie.   ZOBACZ:  Nie tylko Beata Tadla i Jarosław Kret będą walczyć przeciwko sobie w „Tańcu z Gwiazdami”! Pojawi się jeszcze jedna para, która zatańczy osobno!   Partnerem Beaty w „Tańcu z gwiazdami" będzie Jan Kliment   Jarosław Kret uchodzi za indywidualistę i samotnika. Kocha podróże.

Beata Tadla i Jarosław Kret
ONS
Newsy
Beata Tadla "skomentowała" porażkę Jarka Kreta! Jej słowa są bardzo wymowne
"Jest mi bardzo smutno..."

Jarosław Kret i Beata Tadla - czy oni są jeszcze razem? Od ponad tygodnia - a dokładniej od ramówki "Polsatu" - nie cichną plotki o rozstaniu Tadli i Kreta. Ale jaka jest prawda?   Zobacz też:  Beata Tadla i Jarosław Kret chętnie pokazują swoje mieszkania na Instagramie! Zobaczcie ich wnętrza!   Tadla i Kret - co tak naprawdę dzieje się w ich związku? Jak podaje "Super Express", ponoć w związku Beatu i Jarosława nie działo się dobrze już od jakiegoś czasu. Tadla miała płakać, Kret miał znikać z domu... Oboje na razie nie chcą komentować otwarcie tego jaka jest prawda. Pewne jest jedno - to jak zachowywali się podczas ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", z którego ostatecznie odpadł Kret, mówi wszystko...   Kiedy Jarosław Kret razem z Lenką Kliment odpadli z 2. odcinka "Tańca z gwiazdami", do Lenki od razu podbiegł jej mąż Janek Kliment - uściskał ją i ucałował. Widać było, że bardzo przeżywa odejście ukochanej z programu. My czekaliśmy na to, aż u boku Jarka Kreta pojawi się Beata Tadla i zrobi to samo, ale... to się nie stało! Tadla nie podeszła do Kreta, kiedy ten dowiedział się, że to już koniec jego przygody z programem.   Zobacz też:  Jest pierwszy komentarz Beaty Tadli na temat rozstania z Jarosławem Kretem: "Proszę o to, by oceniano wyłącznie..."   Czy myślicie, że ten gest, a raczej brak gestu ze strony Beaty Tadli oznacza, że rzeczywiście para nie chce mieć ze sobą już nic wspólnego?   To jeszcze nie koniec, bo Tadla udzieliła wywiadu tuż po zakończeniu show. Podziękowała Smykiewiczowi, Kaczorowskiej i Lence, którzy pożegnali się ostatecznie z "Tańcem z gwiazdami". Ale nie powiedziała ani słowa o Krecie! Przede wszystkim jest mi bardzo bardzo smutno, że nie będzie już Lenki, która jest po prostu cudownym słońcem. Jest chodzącym dobrem, ciepłem, a przede wszystkim zawodową...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik