Reklama

O Beacie Tadli i Jarku Krecie nadal jest głośno. Para miała rywalizować ze sobą w "Tańcu z Gwiazdami", jednak tuż przed 1. odcinkiem wyszło na jaw, że w ich z związku nie dzieje się najlepiej. Sam Kret zasugerował wcześniej w jednym z wywiadów, że nie są już z Beatą parą. Teraz oboje milczą na ten temat i nie wyjaśniają jak jest naprawdę.

Dlatego wszyscy się zastanawiają, dlaczego Tadla i Kret zdecydowali się wziąć udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nie żeby nauczyć się tańczyć... Nie żeby przeżyć przygodę... Nie dlatego, żeby ze sobą rywalizować... Rzeczywistość jest prozaiczna. Dla pieniędzy. Otwarcie przyznał się, że interesują go pieniądze za odcinek.

Zobacz także

Zobacz: Jarosław Kret wydał oświadczenie w sprawie rozstania z Beatą Tadlą! "Chciałbym odpaść z tego programu jak najszybciej"

Kret i Tadla - na co chcą wydać pieniądze z "Tańca z gwiazdami"?

Na główną wygraną absolutnie nie liczę. Biorę udział w tym programie między innymi z tego powodu, że w związku z brutalną reformą szkolnictwa byłem zmuszony wysłać moje dziecko do szkoły prywatnej.

Powiedziałem sobie, że wszystkie pieniądze, które zarobię w tym programie, pójdą na czesne - powiedział w wywiadzie dla Vivy Jarosław Kret.

Na razie po jego występie można powiedzieć, że prezenter słabo wypadł i jest duża szansa, że w trzecim odcinku już go nie zobaczymy. Co innego Beata Tadla, która zatańczyła świetnie. Ale też wzięła udział w show z pobudek materialnych.

Zobacz: Beata Tadla nie wiedziała, że Jarosław Kret zakończył ich związek?! Szokujące doniesienia mediów

- Nagrodę przeznaczyłabym na spłatę długów. Ostatnio tylko pracuję i wszystko, co zarabiam oddaję na zobowiązania finansowe - powiedziała wywiadzie dla "Vivy" Tadla.

- Nie mów o spłacaniu długów bo takich nie masz. Masz kredyty. A to nie są długi - dopowiedział Kret.

- Dla mnie są. Najbardziej się boję, że nie starczy mi na kredyty - odpowiedziała mu Tadla.

Przypomnijmy, że Beata Tadla kupiła segment pod warszawą i na to wzięła duży kredyt.

Zobacz także: To jedno z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat! Czy Beata Tadla i Jarosław Kret nie są już razem? Poznaj historię ich miłości

Jarosław Kret i Beata Tadla przyznali się, że nigdy ze sobą jeszcze nie zatańczyli. A są związkiem 5 lat.

Tadla bardzo dobrze zatańczyła w 1. odcinku "Tańca z Gwiazdami".

ONS

Reklama

Jarosław Kret zatańczył najgorzej w historii programu.

ONS.pl
Reklama
Reklama
Reklama