Jan Kliment w programie Taniec z gwiazdami
ONS

Jan Kliment pokazał zdjęcie z bratem Milanem! Przeczytajcie wzruszającą prośbę Jana o pomoc!

Jan Kliment w programie Taniec z gwiazdami
ONS

Jan Kliment pokazał na Facebooku zdjęcie z bratem Milanem, który obecnie przebywa w szpitalu po poważnym wypadku, do którego doszło latem tego roku. Gwiazdy, z którymi przyjaźni się tancerz oddały mu przedmioty na aukcję, z której pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Milana. Kliment jest wdzięczny za ich pomoc i zachęca też swoich fanów na Facebooku do tego, żeby wspierali akcję. 

 

Jan Kliment napisał:
Ahoj Moji fani!
chcial bym Was serdecznie poproszic w ramach pomocy mojemu mlodszemu bratu, ktory po nie sczczesliwym wypadku nie moze chodzic o udostepnienie linku na swoich funpagach i innych portalach internetowych ze by jak najwiecej ludzi moglo pomoc mojemu bratu i udostepniac dalej.
Pieniazki beda przeznaczone do rehabilitacji,zprzetow i innych potrzebnych dla niego rzeczy ze by znow byl pelnosprawny i mog wrocic do zdrowego zycia.Bede bardzo wdzieczny za Wasza pomoc,serdecznie dziekuje kiss Jan
Jan Kliment z bratem:

Ahoj Moji fani :)chcial bym Was serdecznie poproszic w ramach pomocy mojemu mlodszemu bratu,ktory po nie sczczesliwym...

Posted by Jan Kliment on 6 grudnia 2015

Zapłakany Jan Kliment opowiada o wypadku brata

Jan Kliment dopiero w półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" zdradził, że jego brat Milan jest sparaliżowany i potrzebuje pieniędzy na jego rehabilitację. Tancerz liczył na to, że wygrana w "Tańcu z gwiazdami" pomoże mu sfinansować leczenie, dlatego popłakał się, gdy okazało się, że nie przeszedł do finału. W rozmowie z "Party" Jan zdradził, że jego brat uległ wypadkowi, gdy skoczył do rzeki z wysokości 3 metrów.

Milan trafił do szpitala z urazem głowy, złamanym kręgosłupem i przerwanym rdzeniem kręgowym. Przez trzy miesiące oddychał za pomocą respiratora - czytamy w „Party".

Zanim zaczął się program "Taniec z gwiazdami", Jan Kliment codziennie odwiedzał brata w szpitalu. Ćwiczył z nim codziennie i od razu po finale programu, pojechał znów do Czech, żeby wspierać Milana i jego rodzinę. Taki brat to prawdziwy skarb! Oby Milanowi udało się wrócić do zdrowia. 

 

Jan Kliment, Lenka Tvrzova pozują do zdjęć na imprezie

Jan Kliment, Lenka Tvrzova pozują do zdjęć na imprezie Radka Majdana
ONS

 

Jan Kliment i Cleo w błękitnej sukience na parkiecie „Tańca z gwiazdami"

East News

 

Więcej na temat Jan Kliment
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44