Jan Kliment
AKPA

Mini od Cleo i pantofle Kadziewicza... Gwiazdy pomagają sparaliżowanemu bratu Jana Klimenta!

Jan Kliment
AKPA

Jan Kliment zbiera od gwiazd przedmioty, które zostaną wystawione na aukcję w Internecie. Dochód z niej będzie przeznaczony na rehabilitację jego brata Milana, który uległ wypadkowi pół roku temu. Milan ma przerwany rdzeń kręgowy, nie może się samodzielnie poruszać. Jego rehabilitacja może potrwać jeszcze kilka miesięcy. Potrzebne są pieniądze. Jest już numer konta na które można je wpłacać. 

 

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “401 pomoc w leczeniu Milana Kliment”

 

Rusza również aukcja na charytatywni.allegro.pl pod hasłem „Jan Kliment – dla brata... aby wrócił do życia”. Będą licytowane przedmioty, które Jankowi przekazały już zaprzyjaźnione z nim gwiazdy.

Historia jego brata poruszyła je do tego stopnia, że Cleo, taneczna partnerka Klimenta z "Tańca z gwiazdami", wpadła na pomysł zorganizowania koncertu w 2016. Chce też przeznaczyć na aukcję w internecie swoją spódniczkę z występu na Festiwalu Eurowizji. Łukasz Kadziewicz dał czerwone pantofle z „Tańca z gwiazdami” i swoją koszulkę do siatkówki, Ewa Kasprzyk swoją książkę i wielkie zdjęcie z dedykacją, a Małgorzata Pieńkowska garnek z serialu „M jak miłość”. Ty również możesz wziąć udział w tej aukcji i dodać coś od siebie.

 

Jan Kliment odpadł z Cleo w półfinale ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Wtedy ujawnił, że żałuje bardzo, bo chciał wygraną przeznaczyć na pomoc choremu bratu

Jan Kliment wzruszony na planie Tańca z gwiazdami

 

Katarzyna Grochola, z którą przyjaźni się tancerz, przeznaczyła pieniądze na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Milana

East News

Więcej na temat Jan Kliment
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39