Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" zapowiada: "Idą zmiany"!  Nie uwierzycie, o czym mowa...

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram

Jakub z "Rolnik szuka żony" po długiej nieobecności w mediach, jak nastąpiła po rozstaniu z Anną, znów jest aktywny w mediach społecznościowych. Rolnik założył konto na Instagramie i tam pokazuje, co aktualnie dzieje się w jego gospodarstwie. Okazuje się, że Jakuba czekają duże zmiany. Właśnie pochwalił się na Instastories zdjęciem i dodał do tego wymowny opis "idą zmiany"...

Jakub z "Rolnika" pokazał duże zmiany w swoim gospodarstwie!

Jakub z "Rolnik" szuka żony" już w programie wyznał, że mnóstwo czasu poświęcił na rozwój swojego gospodarstwa, a teraz przyszedł czas na znalezienie drugiej połówki. Niestety, jego związek z Anną nie przetrwał próby czasu i rolnik znów poświęcił się pracy. Teraz zapowiada zmiany i - jak sam pisze - musiał podjąć kolejną trudną decyzję! 

Idą zmiany. Następna trudna, męska decyzja - napisał Jakub na Instastories.

Czy pisze też o Ani? Czyżby w ten sposób zdradził, że to on zdecydował o rozstaniu? Para po publicznym ogłoszeniu decyzji nie chciała wypowiadać się na temat powodów zakończenia tego związku. Oboje zgodnie milczą, ale co jakiś czas pojawiają się zaskakujące sugestie. 

Sami spójrzcie na to wymowne zdjęcie!

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wręczyła mężowi kopertę i... niemal doprowadziła go do łez! Zobaczcie

Jakub z Rolnik szuka żony o zmianach w gospodarstwie
Instagram

Jakub ostatnio pojawił się na ślubie Natalii z "Rolnik szuka żony".

Ślub Natalii z Rolnik szuka żony
Instagram/ jaqbn

Jakub był jednym z najbardziej lubianych uczestników ostatniej edycji show.

"Rolnik szuka żony" - TVP 1

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05