Jakub i Ania są najsympatyczniejszą parą 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Widzowie okazują im ogromne wsparcie i widzą potencjał w ich relacji. Para jest szczera w okazywaniu uczuć, a Kuba wykazał się ogromną dojrzałością i kiedy zorientował się, że zależy mu na Ani – podziękował drugiej kandydatce, Ewie. Dzięki temu oboje mieli więcej czasu na poznanie się i randki, podczas których mężczyzna przełamywał kolejne bariery strachu dla swojej wybranki. Teraz Jakub zdradził, jakie ma plany na przyszłość? Są związane z Anią?

Reklama

Jakub chce przeprowadzić się do miasta?

Widać, że Jakub jest zauroczony Anią. Para idealnie do siebie pasuje i uzupełnia się wzajemnie, a fani "Rolnika" są przekonani, że "tylko im może się udać"! Pod jednym ze zdjęć pary na oficjalnym koncie programu na Facebooku, jedna z Internautek zdradziła, że Ania i Jakub po programie nadal są razem.

Co prawda Ania, zgłaszając się do programu zdawała sobie sprawę, że może się to wiązać z przeprowadzką na wieś, ale okazuje się, że to jednak Jakub zdecyduje się rewolucje w swoim życiu i planuje wyprowadzkę bliżej miasta:

Chcę zamieszkać w małym domku bliżej miasta - powiedział Jakub Napierała dla magazynu "Rewia".

Nie musi to wcale oznaczać, że zrezygnuje z prowadzenia gospodarstwa. Być może planując wspólną przyszłość chcieliby zacząć od nowego domu. Do tej pory w życiu rolnika to praca w gospodarstwie była najważniejsza, ale teraz jak widać jego priorytety się zmieniły.

Czy Jakub przeprowadzi się dla Ani? Sądzicie, że ta relacja zakończy się ślubem?

Facebook Rolnik szuka żony

Facebook

TVP1
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama