Odkąd Jakub i Paulina Rzeźniczakowie ujawnili, że spodziewają się dziecka, zainteresowanie parą w mediach społecznościowych znacznie wzrosło. Małżeństwo regularnie opowiada fanom o powiększeniu rodziny. Ostatnio piłkarz zdradził kulisy przygotowań do narodzin córki. Okazuje się, że zamierza być razem z żoną, gdy na świecie pojawi się ich pociecha.

Reklama

Jakub Rzeźniczak mówi o porodzie żony: "Nie mogę się tego doczekać"

Od dłuższego czasu Paulina Rzeźniczak chwali się ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych, a internauci mają coraz więcej pytań o powiększającą się rodzinę gwiazd. Jakub Rzeźniczak podał szczegóły porodu żony. Poinformował, że zamierza być podczas porodu ukochanej, jeśli to będzie możliwe. Nie ukrywał jednak, że jego wybranka ma pewne wątpliwości.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak stanął w obronie swojej ukochanej. Ma dość docinków internautów

Instagram @paulina_rzezniczak

Jeśli tylko to będzie możliwe, to będę przy narodzinach naszej córeczki. Będę wspierać żonę w tym momencie. Nie mogę się tego doczekać. Zobaczymy jeszcze, jak to będzie. Paulinka się troszeczkę martwi, jak ja zareaguję, jak będę się zachowywał. Wiadomo, że jest to duże przeżycie. Taki widok, którego się nie spotyka na co dzień. Jestem bardzo entuzjastycznie do tego nastawiony. Nie mogę doczekać się tego momentu — zdradził sportowiec.

W dalszej części Q&A Jakub Rzeźniczak potwierdził, że razem z żoną wybrali już imię dziecka. Małżeństwo jednak nie chce go jak na razie ujawniać. Natomiast pojawiła się pewna wskazówka. Piłkarz zapewnił, że fani niedługo je poznają.

Instagram @paulina_rzezniczak

Tak, mamy już wybrane imię. W sumie zrobiliśmy to bardzo szybko. Nie było żadnych nieporozumień. Imię będzie tradycyjne, bez żadnych zbędnych udziwnień, jak to było w klasycznej polskiej komedii. Niedługo się dowiecie. Na razie zachowujemy to dla siebie — dodał.

Zobacz także: Jakub Rzeźniczak i ciężarna Paulina zdradzili płeć dziecka. Zrobili to w piłkarskim stylu

Zobacz także
Reklama

Śledzicie najnowsze doniesienia o Jakubie i Paulinie Rzeźniczakach?

Instagram @paulina_rzezniczak
Instagram @paulina_rzezniczak
Reklama
Reklama
Reklama