East News

 

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, wokół jej osoby powstaje mnóstwo plotek. Już wszyscy wiedzą, że Meghan stroi fochy, kłóci się z rodziną (ojcem, siostrą, bratem, a nawet księżną Kate czy księciem Williamem), wydaje majątek na ubrania, udaje ciążę, a do tego gardzi służbą i ma wymagania, których nikt nie jest w stanie spełnić. Jaka jest jednak prawda? To was zaskoczy! Teraz wyszło na jaw, jak naprawdę Meghan traktuje służbę w domu.

 

Zobacz: ZE ŚWIATA URODY Co łączy Meghan Markle i Kim Kardashian?

 

Jak naprawdę Meghan Markle traktuje służbę?

 

Okazuje się, że Meghna Markle jest zupełnie inna, niż opisują ją zagraniczne media. Według najnowszych doniesień, Meghan nie czuje się komfortowo w otoczeniu luksusu i chce robić wszystko sama w swojej oraz Harry'ego wielkiej posiadłości! Mimo że w domu nie brakuje służby, kucharzy i gosposi, to jednak Meghan chce zarówno sama gotować, jak i sama urządzać wnętrza. Co ciekawe, księżna codziennie rano sama przyrządza śniadania swojemu mężowi! 

 

Podejrzewamy, że te informacje są prawdziwe, bo niedawno jej przyjaciel pokazywał na Instagramie kanapkę z awokado, którą Meghan sama mu przygotowała! Być może od teraz księżna przestanie borykać się z nieprawdziwymi doniesieniami na swój temat? Jak myślicie? 

 

Przeczytaj: KRÓLEWSKIE ŻYCIE W końcu odpowiedziała na jego apele! Księżna Meghan wysłała poruszający list do ojca…

 

Zobacz: To nagranie będzie hitem internetu! Zobaczcie, jak Meghan Markle zareagowała, gdy poczuła ruchy dziecka w brzuszku!

 

Meghan Markle boryka się z krzywdzącymi plotkami na swój temat

Meghan Markle, książę Harry, beta
EASTNEWS

W rzeczywistości księżna jest zupełnie inna! 

Meghan Markle i książę Harry - oficjalna sesja zdjęciowa
East News

Więcej na temat Meghan Markle