Meghan Markle w 2011 roku
East News

Jak wyglądał pierwszy mąż księżnej Meghan? Odesłała mu pierścionek zaręczynowy i obrączkę pocztą! 

Meghan Markle w 2011 roku
East News

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek wywiad, na który z zapartym tchem czeka rodzina królewska, brytyjscy poddani, telewidzowie w USA, a wraz z nimi cały świat. Jedna z największych gwiazd amerykańskiej telewizji, Oprah Winfrey przeprowadziła rozmowę z księciem Harry'm i jego ciężarną żoną Meghan. Ciekawe, czy obejrzy ją również Trevor Engelson, pierwszy mąż Meghan? Jak piszą media, jeszcze długo po rozwodzie nie chciał mówić o byłej żonie. Ba, wspomnienie o niej doprowadzało go do wściekłości. Dlaczego?

Zobacz także: Meghan Markle po raz drugi zostanie mamą. Już w grudniu było już widać, że jest w ciąży! To zdjęcie ją zdradziło

Kim jest pierwszy mąż Meghan?

Meghan, zanim poznała księcia Harry’ego, była żoną hollywoodzkiego producenta i łowcy talentów Trevora Engelsona. Poznała go w 2004 roku w Los Angeles, gdzie oboje mieszkali. Para pobrała się w 2011. Wesele, na które zaprosili znajomych i rodzinę, odbyło się na Jamajce.  

Związek zaczął się rozpadać, gdy Meghan przeniosła się z Kalifornii do Toronto w Kanadzie, gdzie kręcono serial „Suits”. Dzięki produkcji Markle została gwiazdą, ale też rozpadło się jej dotychczasowe życie prywatne.

Brytyjskie media cytują książkę „Meghan. Hollywoodzka księżniczka”, z której wynika, że to Meghan zdecydowała się zakończyć ten związek. Jeden z jej znajomych wyznał nawet autorowi książki, że przyszła księżna odesłała mężowi pierścionek zaręczynowy i obrączkę ślubną pocztą.

To Meghan podjęła decyzję o rozwodzie i zrobiła to zupełnie nieoczekiwanie - czytamy.

Odesłanie pierścionka i obrączki potwierdził też brat Megan, Thomas Markle Jr. Według źródeł autora książki otoczenie Trevora było zszokowane decyzją, szczególnie, że jego rodzice traktowali Meghan jak własną córkę.

A jak na rozwód zareagował sam Trevor?

Był bardzo zaskoczony. Zwykle wyluzowany nowojorczyk wpadał w furię na samo wspomnienie o byłej zonie - pisze express.co.uk.

Cytowany przez portal bliski znajomy Meghan twierdzi, że jeszcze pięć lat później na wspomnienie o byłej żonie Trevor ledwo był w stanie powstrzymywać gniew. On sam odmawia jednak wypowiedzi.

Nie mam nic do powiedzenia na jej temat - cytuje go ten sam portal.

Rozwód przeprowadzono w 2013 roku. Trzy lata później amerykańska aktorka poznała w Londynie księcia Harry’ego. W 2018 stanęła z nim na ślubnym kobiercu, stając się oficjalnie księżną Sussex. W ubiegłym roku wróciła do Kalifornii, wraz z mężem i synkiem Archiem. Postanowili oficjalnie odejść z rodziny królewskiej i żyć po drugiej stronie oceanu.

Co o ostatnich latach opowiedzą w najbardziej oczekiwanym wywiadzie ostatnich miesięcy? Przekonamy się już w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Trevor i Meghan pobrali się w 2011 roku, po kilku latach znajomości:

Pierwszy mąż Meghan Markle - Trevor Engelson
East News
 

Były mąż Meghan był ponoć bardzo zaskoczony jej decyzją o rozwodzie:

Pierwszy mąż Meghan Markle - Trevor Engelson
East News

Dziś jest związany z córką multimilionera, Tracey Kurland:

Pierwszy mąż Meghan Markle - Trevor Engelson z obecną żoną, Tracey Kurland
East News

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39